Sayfa 21/749 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 161 - 168 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Yazıklarınıza yorum yapma ihtiyacı hissetmiyorum. Zaman herşeyi gösterecek...
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Ne tavsiyesi deliyim ben deli,,,

2.  Alıntı Originally Posted by muhammerb Yazıyı Oku
    ne kadar düşer pay başına bir fikriniz varmı?
    0 TL düşer kar dağıtılmıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by muhammerb Yazıyı Oku
    ne kadar düşer pay başına bir fikriniz varmı?
    11.04.2018 tarihli açıklamamıza istinaden, 2017 yılı karının dağıtılmamasına ilişkin Yönetim Kurulu teklifi Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda görüşülmüş ve kabul edilmiştir.

4. arkadaşlar aracı kurum dağılımı atabilecek durumda olan varsa paylaşabilirmi teşekkürler

5. SON DAKİKA HABERİ: Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü "Şirket ortaklık sözleşmesi hazırlanmasında, şirket avukatları ilave bir süreye ihtiyaç olduğunu ifade ettiler. Bu ihtiyaç sebebiyle sözleşme imzalanması ve CEO açıklanmasını erteliyoruz" dedi.
    Son dakika haberi!

Yerli otomobil projesinde şirket sözleşmesi ve CEO açıklaması ertelendi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü "Şirket ortaklık sözleşmesi hazırlanmasında, şirket avukatları ilave bir süreye ihtiyaç olduğunu ifade ettiler. Bu ihtiyaç sebebiyle sözleşme imzalanması ve CEO açıklanmasını erteliyoruz" dedi. Açıklamanın yarın yapılması bekleniyordu.

6.  Alıntı Originally Posted by AVCİ06 Yazıyı Oku
    SON DAKİKA HABERİ: Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü "Şirket ortaklık sözleşmesi hazırlanmasında, şirket avukatları ilave bir süreye ihtiyaç olduğunu ifade ettiler. Bu ihtiyaç sebebiyle sözleşme imzalanması ve CEO açıklanmasını erteliyoruz" dedi.
    Son dakika haberi!

Yerli otomobil projesinde şirket sözleşmesi ve CEO açıklaması ertelendi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü "Şirket ortaklık sözleşmesi hazırlanmasında, şirket avukatları ilave bir süreye ihtiyaç olduğunu ifade ettiler. Bu ihtiyaç sebebiyle sözleşme imzalanması ve CEO açıklanmasını erteliyoruz" dedi. Açıklamanın yarın yapılması bekleniyordu.
    Ek süreye ihtiyaç olduğunu son gün mü anlamışlar. Palanın oyunları bunlar hep
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Alıntı Originally Posted by Hellscream Yazıyı Oku
    Ek süreye ihtiyaç olduğunu son gün mü anlamışlar. Palanın oyunları bunlar hep
    Bu gelişmeyi bilenler bile al sat yaparak zenginliklerine zenginlik eklediler.menfaat sağladılar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by sat Yazıyı Oku
    Bu gelişmeyi bilenler bile al sat yaparak zenginliklerine zenginlik eklediler.menfaat sağladılar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen öyle sabah 9 dan alıp 9,70 den satsalar, yüklü bir para ile 1 günde küçük bir servet kazanmışlardır. Biz de bekleyelim şirket kar etsinde bizde kar edelim. Tr hisselerinin en büyük sorunu da bu spek istediği gibi oynuyor spk izliyor.

Sayfa 21/749 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •