Sayfa 217/749 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. 11.15 deyiz eger bu yukarı çekme hareketi tuzak ise bu gün hisseye yazık olur. inşallah 11.2 altında bir kapanış olmaz. ytd....

2.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    11.15 deyiz eger bu yukarı çekme hareketi tuzak ise bu gün hisseye yazık olur. inşallah 11.2 altında bir kapanış olmaz. ytd....
    hep ayni hareketler cikartip cikartip veriyolar asagiya bakalim bugun kacta kapatacak

3.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    hep ayni hareketler cikartip cikartip veriyolar asagiya bakalim bugun kacta kapatacak
    kağıda çok hakim gibiler. istedikleri gibi hareket ettiriyorlar. anlık takaslar yanıltıcı olmakla birlikte hissede hem yukarı hem de aşağıya hareketlerde para kazandıklarını düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    kağıda çok hakim gibiler. istedikleri gibi hareket ettiriyorlar. anlık takaslar yanıltıcı olmakla birlikte hissede hem yukarı hem de aşağıya hareketlerde para kazandıklarını düşünüyorum.
    kesinlikle ben bu hisseyi 2 yildir takip ediyorum hep ayni hikaye tam gitti derken bakiyorsun aksam ekside kapamis. acayip isler donuyorr. bunlar istemeden kagit bir yere gitmez yalniz yabancilar iyi topladi kagiti ve devam ediyolar ayni sekilde. herhan vestel satis hikayesi gerceklesebilir mi ?

Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    kesinlikle ben bu hisseyi 2 yildir takip ediyorum hep ayni hikaye tam gitti derken bakiyorsun aksam ekside kapamis. acayip isler donuyorr. bunlar istemeden kagit bir yere gitmez yalniz yabancilar iyi topladi kagiti ve devam ediyolar ayni sekilde. herhan vestel satis hikayesi gerceklesebilir mi ?
    Zorlu vestel i neden satsın ?

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. son 30 dakikadır çok pis baskı yaptılar hisseye şuan 11.16 dayız.

7.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    yabancıların topladığına nereden kanaat geldin. takaslar yanıltır, evet hareketin başlangıcından bu yana alanlar yabancı kurum ama belkide bunlar bıyıklıdır.

Kumar oynamaya Kıbrısa gitmeye gerek yok
    Vestel takip et,işlem yap aynı hazı alırsın

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 217/749 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •