Sayfa 286/749 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yerli oto haberlerine en agrasif tepki veren hisse vesteldir. Zaten medyaya baktığımızda sanki yerli otoyu tek başına vestel yapıyor gibi. Yinele vestel tahtası bu belli olmaz.
    Aslında dediğiniz gibi Vestl başrol gibi görünüyor ama hisse başka telden çalıyor, bunu da izlemeye aldım Asuzunun yanına.
    Bir depar yapması lazım, hadi Asuzu tamam da zarar manyağı Karsn kadar bile olamadı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Aslında dediğiniz gibi Vestl başrol gibi görünüyor ama hisse başka telden çalıyor, bunu da izlemeye aldım Asuzunun yanına.
    Bir depar yapması lazım, hadi Asuzu tamam da zarar manyağı Karsn kadar bile olamadı.
    Bu vestel dünyadan değil, uzaylı. Bistten bağımsız hareket eder çoğu zaman.

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bu vestel dünyadan değil, uzaylı. Bistten bağımsız hareket eder çoğu zaman.
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Mesela bir örnek. Hissede tık yok.

https://www.cnnturk.com/teknoloji/ve...arsimiza-cikti
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Biraz inceledim, gerçekten de tahtacısı gündemden ve beklentilerden bi haber, kafasına göre takılıyor, hissenin gidebilmesi için her bakımdan şartlar müsait, hem sektörel olarak hem de temel olarak sağlam verilere sahipken kim ve niye gitmesini engelliyor acaba. Şirket ile ilgili bilinen olumsuz bir gelişme var mıdır acaba.

4. Bu dönem teknoloji üretenlerin (Karel, Alctl, Netaş, Kafein, Kront) yanı sıra teknolojileri satan şirketlerin bile (indes, Dgate, Arena, Despc) hisseleri ciddi primler yaptı, bugün bile hala yapıyor, o zaman bu Vestl ne iş yapıyor diye sormak lazım.

Vestel anlaşmasız brexit korkusu yaşıyor bir süredir bence..

Meta Nikel diğer bir unsur rakamlara ulaşan olursa bende merak ediyorum nikel %100 yükseldi bu yıl ama etkisini göremedim ama ciddi araştırma raporlarında meta nın zarar yazdığı zamanlarda Vestelin bilançosunu olumsuz etkiledi diye belirtiyorlardı..

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Vestel anlaşmasız brexit korkusu yaşıyor bir süredir bence..

Meta Nikel diğer bir unsur rakamlara ulaşan olursa bende merak ediyorum nikel %100 yükseldi bu yıl ama etkisini göremedim ama ciddi araştırma raporlarında meta nın zarar yazdığı zamanlarda Vestelin bilançosunu olumsuz etkiledi diye belirtiyorlardı..

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkürler,
    Olumsuzlukları da not etmekte fayda var, yoksa bu endeksde ve sektör harketliliğine rağmen hisse bu fiyatlarda olamazdı.

Sayfa 286/749 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •