Sayfa 287/747 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 5974 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Teknolojiler çıldırdı, Netas tavana yakın, Karel ve Alctl peşinde.
    Vestel Venus Sultanlar ve teknolojiler ligi....
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Vestel’i anlamak değil yaşamak lazım. Mandafon öküzü derim ben buna.🤪

Yata yata büyüsün.

Rica ederim aslında 9 hareketini yaptıran haberlerden biri de içerden ortaklardam satışa konu olacak paylar haberiydi ama o haberle topladılar bence.
    Vesbe popülerliği buna da bulaşır umarım

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Vestel’i anlamak değil yaşamak lazım. Mandafon öküzü derim ben buna.🤪

Yata yata büyüsün.
    Şunu diyebilirim, son dönemlerde teknolji ve alt şirketleri dahil müthiş ataklar yaptılar, şimdi madem trend bu sektörlerde o zaman yatırmcılar hangisi geride kaldı diye bakacaklar ve vstel o zaman başlar, bir de şişen hisselerden realize olanlar da eklenirse belki bizleri mutlu eder değerli Maharaj üstad.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şunu diyebilirim, son dönemlerde teknolji ve alt şirketleri dahil müthiş ataklar yaptılar, şimdi madem trend bu sektörlerde o zaman yatırmcılar hangisi geride kaldı diye bakacaklar ve vstel o zaman başlar, bir de şişen hisselerden realize olanlar da eklenirse belki bizleri mutlu eder değerli Maharaj üstad.
    Rica ederim sevgili dostum. Altının değerini sarraflar bilir. Burda sarraf olanlar görüyor altını. Sizde çok iyi bir sarrafsınız. Karel sayfasına yazdığım yazı aynen vestel içinde geçerlidir. Vestel hatta en içler acısı olan.

Diğerler teknoloji hisseleri son 2 ayda büyük pirimler yaparken bu garibanın hissesi 11.80 den düşerek 10.60 kapatmış. Hemde 9 aylıkta yaptığı 150 milyon kara rağmen bu düşüş olmuş. Gelde buna mandafon öküzü deme.

Senin adaletin var mı be borsa. Karel rekor karlar açıklamış son 2 ayda 9 liradan 14.43 kapanış.

Netaş kol gibi zarar açıklamış (112 milyon tl) 7 liradan 12.02 yi görerek bugün tavan olmuş.

Her ikisininde fiyatlaması aynı oranda. Alcatel bir göz atalım şimdi bakalım neyi fiyatlamış.

Alcatel 3.5 milyon 9 aylık karı ile 6.20 den 11.20 ye gelmiş ilginç bir şekilde.
    Alcatelin son 2 ayda yaptığı pirim karelden çok daha fazla yani.

Karel çok çıktı falan derken biz karele haksızlık etmişiz meğer.
    80 milyon karla, 5 fk ile karel bunlara tur bindirmesi lazımdı.
    Bu tabloyu görünce adaletin var mı senin borsa diyor insan.

Bu hesabı vestele uyarlarsam borsaya küseriz hep beraber.

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Rica ederim sevgili dostum. Altının değerini sarraflar bilir. Burda sarraf olanlar görüyor altını. Sizde çok iyi bir sarrafsınız. Karel sayfasına yazdığım yazı aynen vestel içinde geçerlidir. Vestel hatta en içler acısı olan.

Diğerler teknoloji hisseleri son 2 ayda büyük pirimler yaparken bu garibanın hissesi 11.80 den düşerek 10.60 kapatmış. Hemde 9 aylıkta yaptığı 150 milyon kara rağmen bu düşüş olmuş. Gelde buna mandafon öküzü deme.

Senin adaletin var mı be borsa. Karel rekor karlar açıklamış son 2 ayda 9 liradan 14.43 kapanış.

Netaş kol gibi zarar açıklamış (112 milyon tl) 7 liradan 12.02 yi görerek bugün tavan olmuş.

Her ikisininde fiyatlaması aynı oranda. Alcatel bir göz atalım şimdi bakalım neyi fiyatlamış.

Alcatel 3.5 milyon 9 aylık karı ile 6.20 den 11.20 ye gelmiş ilginç bir şekilde.
    Alcatelin son 2 ayda yaptığı pirim karelden çok daha fazla yani.

Karel çok çıktı falan derken biz karele haksızlık etmişiz meğer.
    80 milyon karla, 5 fk ile karel bunlara tur bindirmesi lazımdı.
    Bu tabloyu görünce adaletin var mı senin borsa diyor insan.

Bu hesabı vestele uyarlarsam borsaya küseriz hep beraber.
    Evet, fevkalade güzel örneklerle durumu ortaya koymuşsunuz, bence bunun da zamanı geldi de geçti.
    Karel'i 4 lerden alıp, 8.20 lerden verdiğimde iyi yerden verdim demiştim, çok bir zaman geçmeden sattığım yerden %100 daha yaptı nerdeyse.
    Teknoloji yarışında neden geri kalıyor vestl, bilançosuyla, faaliyetleriyle bunları tozunda bırakması gerekir, vardır bir hesapları ama depar lazım artık.

7. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun Aralık ayında ön gösterim araçlarını kamuoyuna tanıtacağını söyledi. Bakan Varank, Yılın başında Türkiye için karamsar tablo çizen uluslararası kuruluşlar, büyüme tahminlerini tek tek yükseltiyor diye konuştu..

https://www.ahaber.com.tr/ekonomi/20...ahneye-cikiyor

Buda mı gol olmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Mesela bir örnek. Hissede tık yok.

https://www.cnnturk.com/teknoloji/ve...arsimiza-cikti
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bu haberleri harcayan bunuda bozuk para gibi harcar gibi geliyor bana.

Sayfa 287/747 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •