Sayfa 293/749 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Alsammi almasammi kararsız kaldım, şurası kesin Aralık'ta otobil ile alakalı haberin gelmesine yakın atak yapacak belki şuan dökme pesindedirler.

2.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Alsammi almasammi kararsız kaldım, şurası kesin Aralık'ta otobil ile alakalı haberin gelmesine yakın atak yapacak belki şuan dökme pesindedirler.
    Tam düşündüğüm gibi, diğer teknolojilerdeki eski dostlar yavaş yavaş görünmeye başladılar, sn. Keko'da gelse tam olacak.
    Sn. Ebrar hakkınızda hayırlısı, hissede eski değilim, çözmeye çalışıyorum, hergün birkaç teknoloji hissesi devre kesiciye geçerken bunda tık yok, onun için o sınıfa göre değerlendirmiyorum artık, ben de önümüzdeki haftalardaki araba sunumunu bekliyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Derinlik paylaşacak kimse yok mu acep, 11'i ölümüne geçirtmeyen kim öğrenmek isterdim, bir yere not edip SPK'ya şikayet edeceğim.
    Resmen fiyata müdahale ediyor, soluğunu kesecek.

4. Tahtaki tık yok dostum boş ver derinliği.
    En iyisi biz derin bir sessizliğe gömülelim.

Yatırım finansman 160 bin gibi aldı kal geldi.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tam düşündüğüm gibi, diğer teknolojilerdeki eski dostlar yavaş yavaş görünmeye başladılar, sn. Keko'da gelse tam olacak.
    Sn. Ebrar hakkınızda hayırlısı, hissede eski değilim, çözmeye çalışıyorum, hergün birkaç teknoloji hissesi devre kesiciye geçerken bunda tık yok, onun için o sınıfa göre değerlendirmiyorum artık, ben de önümüzdeki haftalardaki araba sunumunu bekliyorum.
    Bende iştiraki vesbe var o bundan daha beter sırf temettusu için elimde tutuyorum, vesteli arada alır satarım ama elime hiç bir şey geçmedi , zor hisse.

6.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Bende iştiraki vesbe var o bundan daha beter sırf temettusu için elimde tutuyorum, vesteli arada alır satarım ama elime hiç bir şey geçmedi , zor hisse.
    Evet aynen, grup hisseleri komple sıkıntılı, bu şartlarda çok iyi yerlerde olması gerekiyordu, onun için uzun vade dayanılacak bir hisse gibi görünmüyor açıkçası.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Tahtaki tık yok dostum boş ver derinliği.
    En iyisi biz derin bir sessizliğe gömülelim.

Yatırım finansman 160 bin gibi aldı kal geldi.
    11 ciyi merak ediyorum, açıkça tahtaya müdahale ediyor dostum.
    Neyse ben adios diyorum, bol kazançlar.

Sayfa 293/749 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •