Sayfa 318/749 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Bugün 12 üzerine atacak bence, tamamen hissiyat.

2.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Bugün 12 üzerine atacak bence, tamamen hissiyat.
    Tahtayı kazıdılar haber bakımdan da müsaitken yapsın bir zahmet.
    Bugün tuhaf birgün olacağı sabahtan beliydi, kapanışı çok merak ediyorum.
    Ama yabancılar boşuna toplamazlar, biraz daha kendimi güvende hissetmeye başladım, adamlar almak için türlü türlü numara çekiyorlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bir de şu şişen teknolojilerdekiler de teşrif etseler tam olacak, bugün onlara vermeye başladılar zaten.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bir de şu şişen teknolojilerdekiler de teşrif etseler tam olacak, bugün onlara vermeye başladılar zaten.
    Çoğu yakalanmıştır, birde maliyet düşürmek için almaya başlarlar, tarihi vurgun olur.

5.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Çoğu yakalanmıştır, birde maliyet düşürmek için almaya başlarlar, tarihi vurgun olur.
    Muhtemelen öyledir, dün bizzat şahit oldum kapanışa doğru Kfein, smart ve fonete alış gönderenleri, hatta arkadaşla "milletteki cesarete bak, hala buralardan mal alıyorlar" diye konuşmuştuk. Aza açıp da bir grafiğe baksalar yani, coşku oldu mu coşkun da mutlaka orada hazırdır.

Şimdi bu beklentilerle bu teknik görünümlü vestl de beklemek gerektirir, hisse gider gitmez o ayrı konu ama mantık bunu dedediği için bekliyoruz.

6. Bu arada Acsel'i boş bırakmayın, geçen gün sormuştum yukardan satan varmı diye yüzde elli becerdim.

7.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Bu arada Acsel'i boş bırakmayın, geçen gün sormuştum yukardan satan varmı diye yüzde elli becerdim.
    Tebrik ederim, ama onun işi uzun sürecek gibi, o arsaya o kadar parayı verecek çıkar mı bu ortamda bilinmez.

Sayfa 318/749 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •