Sayfa 326/749 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: VESTL - Vestel

Benim en büyük beklentim meta nikel 1 milyara aldılar yarısını bugün 687 milyona düştü 300 milyon zarar yüzünden( kur zararını katmıyorum) ... Nikel yüzde 80 yükseldi kobalt 35 bin dolar geleceğin altını kobalt deniyor nikel de tabii öyle ama raporlarda yıllık 10 bin ton deniyor nikel üretimi ama kobalt miktarı yok yazmıyor araç bataryasının en temel hammaddesi kobalt.. nikel tabanlı üretiliyor yüzde 1 ile 3 ü arası çıkıyor biliyorum ... En önemli gelişme üretimi 2 katına çıkaracak Gördes için çed toplantısı yaptırmadı halk ondan sonra bilgi yok kötü tesadüf çed öncesi siyanür kamyonu baraj yakınında devrilince işler karışıyor çed askıda haber yok...

Meta Nikel devrim yapabilir Türkiye de kobalt üreten ikinci şirket ama ne rakam var ne haber 90 milyon ciro 300 milyon zarar görünüyor 9 aylık metada bu olmasa vestl Bilançosu 300 milyon fazla kar yazacaktı büyüklüğün farkındamısınız...

Ama devrim diyoruz ya kobalt 30 bin dolar dan 90 bine ordan 30 bine düştü ...

İlk önce çed raporu alındı haberi gelmeli sonra Vestel meta nikel hedeflerini şeffaflık ile paylaşmalı kur ile birlikte 500 milyon tl zarara göz yuman şirketin gelecek hedeflerini çok büyük olmalı..

Diğer husus meta ya zamanında tesla da gitmiş ama Vestel almış öyle haberler var sonra çin ile 4 milyar dolar yatırım kararı alınmış ama ses yok neden Çin abd ticaret savaşı Zorlu çekti kendini bence elektrikli araç ve yerli otoda herhangi bir riske girmek istemiyor hatta ortaklık yönünü batıya dönüyor olabilir...

Bol kazançlar hala alabilmiş değilim 9 larda kaçırdım kısmet.. fırsatdan emin olursam fiyat çokta önemli değil..

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by dex61 Yazıyı Oku
    Fincan kulp oluşursa sonucında ne olur açıklarsanız memnun olurum

yatırım tavsiyesi değildir sadece tahmin.
    Merhaba.
    Bu formasyon türünde, fiyat majör bir desteğe kadar çekilerek, yükseliş hareketine sonra devam eder.
    Formasyonun sonunda fiyatın;
    Fincanın ağzı+ (ağzı-dibi) kadar yükselmesi beklenir nihai olarak.
    Bir örnek burada:

Diğerlerini Google görsellerde görebilirsiniz:

https://www.google.com/search?q=finc...5J_3dRM:&vet=1
    Son düzenleme : obblomovv; 09-12-2019 saat: 01:32. Sebep: Yazım Hatası...
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

3.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Benim en büyük beklentim meta nikel 1 milyara aldılar yarısını bugün 687 milyona düştü 300 milyon zarar yüzünden( kur zararını katmıyorum) ... Nikel yüzde 80 yükseldi kobalt 35 bin dolar geleceğin altını kobalt deniyor nikel de tabii öyle ama raporlarda yıllık 10 bin ton deniyor nikel üretimi ama kobalt miktarı yok yazmıyor araç bataryasının en temel hammaddesi kobalt.. nikel tabanlı üretiliyor yüzde 1 ile 3 ü arası çıkıyor biliyorum ... En önemli gelişme üretimi 2 katına çıkaracak Gördes için çed toplantısı yaptırmadı halk ondan sonra bilgi yok kötü tesadüf çed öncesi siyanür kamyonu baraj yakınında devrilince işler karışıyor çed askıda haber yok...

Meta Nikel devrim yapabilir Türkiye de kobalt üreten ikinci şirket ama ne rakam var ne haber 90 milyon ciro 300 milyon zarar görünüyor 9 aylık metada bu olmasa vestl Bilançosu 300 milyon fazla kar yazacaktı büyüklüğün farkındamısınız...

Ama devrim diyoruz ya kobalt 30 bin dolar dan 90 bine ordan 30 bine düştü ...

İlk önce çed raporu alındı haberi gelmeli sonra Vestel meta nikel hedeflerini şeffaflık ile paylaşmalı kur ile birlikte 500 milyon tl zarara göz yuman şirketin gelecek hedeflerini çok büyük olmalı..

Diğer husus meta ya zamanında tesla da gitmiş ama Vestel almış öyle haberler var sonra çin ile 4 milyar dolar yatırım kararı alınmış ama ses yok neden Çin abd ticaret savaşı Zorlu çekti kendini bence elektrikli araç ve yerli otoda herhangi bir riske girmek istemiyor hatta ortaklık yönünü batıya dönüyor olabilir...

Bol kazançlar hala alabilmiş değilim 9 larda kaçırdım kısmet.. fırsatdan emin olursam fiyat çokta önemli değil..

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şirketin tekniği, temeli kadar... Belki daha fazla; şirket sahibinin tiyniyeti belirleyici sanırım.
    Oldum olası sevemedim Zorlu şirketlerini. Hayırlısı bakalım.

4.  Alıntı Originally Posted by dex61 Yazıyı Oku
    Fincan kulp oluşursa sonucında ne olur açıklarsanız memnun olurum

Baştan not: "Böyle olur, olacak!" diye bir iddiam yok. Yanlış anlaşılmaya.
    "Fincan-Kulp olursa ne olur? Nasıl olur?" a primitif bir örnektir.

Gecenin bu vakti, çala kalem şöyle bişey çizdim.
    Belki kafanızda bir şey canlanır diye:

5. Buna kulp takmaya fırsatı olacağını düşünmüyorum ama bellide olmaz tabi kulpsız olacak bu fincan

6. Herkes çanaktan önce yemek yiyecek fincanda kahveyi çok sonra içecek.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Herkes çanaktan önce yemek yiyecek fincanda kahveyi çok sonra içecek.
    Papilon patlamak üzere hocam.

8.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Papilon patlamak üzere hocam.
    Ben vermedim sembolik zaten 2212 lot beklerim.

2 tavan çekti henüz, 3. tavanda bakarız duruma.

Sayfa 326/749 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •