Sayfa 339/749 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Son 1 ayda vesteşde yabancı payı %13 artmış

yatırım tavsiyesi değildir sadece tahmin.

2. Son 1 haftada %7.39 artmış

yatırım tavsiyesi değildir sadece tahmin.

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yerli ve milli oto hikayesi ile sağlam mal çıkılıyor. Dertleri ne anlamak zor.
    Bugünde 4 milyon lira para çıkışı olmuş. Sata sata bitiremediler.
    Oto işi kısa vadede beklenti oluşturmuyor benim icin.
    Tahtayi yukarı gotureceklerse bunu patronun malını satmak için götürecekler. Aynen geçen sefer ki gibi.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönde

Arada yazıyorum burda hatta yatırımcı ilişkilerine mail attım cevap bekliyorum bence yerli otunun batarya kısmı vestl e ait olacak nedeni de meta nikel madeni .... batarya hammaddesi nikel ve kobalt dır ikiside üretiliyor zaten kobalt nikel tabanlı çıkıyor 9 ayda 300 milyon zarar yazdı düşünsenize koskoca Vestel ana faaliyetden 150 milyon net kar yazdı eğer meta nikel zarar etmeseydi net karı 450 milyon olacaktı bu kadar zararı neden çeksin patron tabiiki yakın gelecek gelişmeleri için....
    Yarısına 1 milyar ödedikleri meta nikel bugün bilançoda 687 milyona düştü defter değeri zarar yüzünden..

Vestel en büyük beklentisi benim zannımca nikel madenidir... neden Çin le batarya işine girecekken ses kesildi ( 4 milyar dolar) abd ticaret savaşı yüzünden olabilir şimdi yeni ortak bakıyorlar büyük ihtimalle
    nikel tonu 15 bin dolar 300bin ton fizibilite var hesabı ortada tek sıkıntı Gördes çed raporu engellendi kapasite artışı için.. İlginçtir tam çed toplantısı öncesi kamyon devrildi baraja siyanür sızdı goy goyuyla toplantı ertelendi köylü protesto etti..

Özetle bilançoyu etkileme gücüyle nikel madeni en önemli gelişme hisse için... Umarım Vestel açıklayıcı bir cevap yollar sorularıma... bol kazançlar ...

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Sayın dex61 anlamadığım için soruyorum bu satışlar neyin nesi ayrıca paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ermeni soykırımını nasıl durdurdu iseler bunuda öyle durduracaklardır...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ermeni soykırımını nasıl durdurdu iseler bunuda öyle durduracaklardır...
    Bir şey çıkmaz buradan zaten dolar hala kırmızı. Piyasa tepki vermez bu habere.

Sayfa 339/749 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •