Sayfa 346/747 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 5972 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından birkaç gün içinde tanıtılacak yerli otomobilin özelliklerine dair yeni detaylar ortaya çıktı. SUV model olarak üretilecek elektrikli aracın tasarımı, dünyaca ünlü İtalyan Pininfarina şirketi tarafından yapıldı.

https://www.webtekno.com/yerli-otomo...na-h81513.html
    Haberde dikkat çeken nokta yerli ve milli araba yapıyoruz diye yola çıktık arabanın tasarımını İtalyanlar yapmış. Gerçi onlarda bizden sayılır ak deniz kuşağı ülkesi insanı hep aynıdır.

İyi olmuş aslında bu adamlar işi çok iyi biliyor. Sonuçta ferrariyi yapan şirket.
    Düşünseniz biz yapıyoruz hacı murat tarzı bir efsane çıkıyor ortaya.

2. Tahtayı garanti yapıyor gıbı yuksek miktarda satışlar hep oradan geliyor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Bu tahtada en sevdiğim kurum deniz yatırım alışta, credit ve deutsche de alışta. Aldım kahvemi yaslandım arkama.

Az sinir etmedi bizi, şimdi keyif zamanı.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Haberde dikkat çeken nokta yerli ve milli araba yapıyoruz diye yola çıktık arabanın tasarımını İtalyanlar yapmış. Gerçi onlarda bizden sayılır ak deniz kuşağı ülkesi insanı hep aynıdır.

İyi olmuş aslında bu adamlar işi çok iyi biliyor. Sonuçta ferrariyi yapan şirket.
    Düşünseniz biz yapıyoruz hacı murat tarzı bir efsane çıkıyor ortaya.

Aslında çok iyi tasarımcılarımız var ama bizim biraz yabancı merakımız var maalesef.
    Keşke o detay olmasaydı, tümüyle yerli bir ürün olsaydı, neyse italyan tasarımı yerli otomuz olacak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Aslında çok iyi tasarımcılarımız var ama bizim biraz yabancı merakımız var maalesef.
    Keşke o detay olmasaydı, tümüyle yerli bir ürün olsaydı, neyse italyan tasarımı yerli otomuz olacak.
    Ferrari gibi bir model yaparlarmış hahahaaaa.
    Her çılgın Türke bir ferrari kampanyalı.

6. Ne oldunuz laaa dağıldı mı herkes kendi kendimize mi takılıyoruz burda.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ne oldunuz laaa dağıldı mı herkes kendi kendimize mi takılıyoruz burda.
    Bir tek senmi kahve içiyorsun sandın

Sayfa 346/747 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •