Sayfa 353/748 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 5980 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Milli araç görücüye çıkıyor

Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, ekonomideki gelişmeleri de yakında takip ettiklerini söyledi ancak grup şirketlerinin kendi alanlarındaki başarılı girişimlerini tek tek anlatmak yerine ‘’Bizler de gücümüz yettiğince ülkenin kalkınmasına destekliyoruz. Bu ideal hiç bitmez. İmkânımız oldukça çalışmaya devam edeceğiz’’ mesajını vermekle yetindi. Ekonomik gelişmelerle ilgili açıklamalarında az ve öz mesajlar veren Özilhan’a Türkiye’nin yerli ve milli otomobilin üretim süreciyle ilgili görüşlerini sorduğumda, oldukça temkinli bir yaklaşım sergiledi ve şu cevabı verdi: ’’Bu konuda beyanatta bulunmamız konusunda yasak var. Ortak girişimde yer alanlar olarak bizler konuşmuyoruz. Ama şunu söyleyebilirim. Aralık ayı içinde Cumhurbaşkanımız aracı kullanacak. Proje hızla devam ediyor. Ben maketini gördüm. Dünya çapından önemli olan şirketler dizayn etti.’’

Tuncay bey yetkili bir ağız oda bu ay içinde olacak bu iş demiş enseyi karartmayalım.

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Kötü kapatmış ama bu sevda burda bitmez.
    Yerli oto ertelemesi ile nazara geldi sadece.

Endeks 110 bin ile rekor kırarken proje de olağan akışı içinde devam ederken neden hisseye bu kadar verdiler, zaten Aralık ayı içinde denmişti, en fazla 31 Aralık'a kadar zaman var, yoksa çaktırmadan hafif bir düzeltme mi yaptıları, yarına kaldığı yerden devammı değil mi beli olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Endeks 110 bin ile rekor kırarken proje de olağan akışı içinde devam ederken neden hisseye bu kadar verdiler, zaten Aralık ayı içinde denmişti, en fazla 31 Aralık'a kadar zaman var, yoksa çaktırmadan hafif bir düzeltme mi yaptıları, yarına kaldığı yerden devammı değil mi beli olur.
    Aralık sonuna kalsın bu rallisini yapsın. Ralli yerine bayır aşağ camel trophy yapmaz inşallah. Vestel dev bir marka yaptığı yapacağı şeyler ortada. Gel gör ki piyasa değeri ve tahtası evlere şenlik bir şirket,

4. Çok ilginç niye beyanat vermeleri yasak anlamadım.

5. Kötümü olurdu tv lerde gün boyu yerli otomobil konussalar, bizde kazancimiza bakardık.

6. Ermeni tasarısı kabul edılmıs, yarın basmasınlar piyasaya hıc rahat gunumuz yok...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ermeni tasarısı kabul edılmıs, yarın basmasınlar piyasaya hıc rahat gunumuz yok...
    Bağışıklık kazandık hiç bir şey olmaz yatın uyuyun.
    Dolar nereye düşsem diye bakıyor hala ordan belli.

8. DEUTSCHE bugün de 352 bin lot almış. Israrla toplamaya devam ediyor. Vestelde hikaye çok ama tahta yapıcı da çok zorlu. Bakalım filmin sonu nasıl bitecek...ytd

Sayfa 353/748 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •