Sayfa 357/748 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon
Arama sonucu : 5980 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by Deva Yazıyı Oku
    İngiltere seçimleride olumlu vestel için .Brexit anlaşmalı olacak artık.Vestel in satışları çok fazla ingilteteye.
    Ben farklı algıladım, brexit yanlıları ezici üstünlük sağladı, anlaşma arayabilir ama zaman kısa bir anda çıkabilirler.

2. Sn.Maharaj nerdesiniz?
    Bugün hakkinda yorumunuzu bekliyoruz.
    Bu arada mndrs de iyi gitti tebrikler. Yoksa komple oraya mi atladınız?

3.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Sn.Maharaj nerdesiniz?
    Bugün hakkinda yorumunuzu bekliyoruz.
    Bu arada mndrs de iyi gitti tebrikler. Yoksa komple oraya mi atladınız?
    Günün özeti yaptığı pirimin hepsini verdi kapanışa doğru lakin para girişi çok iyiydi bugün. Bugün 3.700.000 lira para girişi var hisseye. Artı deutsche ve merrill 1.200.000 lot hisse aldı. Satıcılar yerliydi ve cılız satışlar oldu. Ben haftaya çok ümitliyim açıkçası. Pazartesiden itibaren çok hareketli seanslar bizi bekliyor.

4. Önümüzdeki haftanın hissesi vestel olacak gibime geliyor

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. Şöyle bir bakıyorumda gelecek yıllarda büyüme potansiyeli olarak Vestel'den daha yüksek bir firma göremedim.Araba motoru işini başarıyla yaparsa geleceği değeri hesaplayamıyorum,motorlar ın birde ömrü olduğunu ve değişmeleri gerektiğini de dikkate alırsak bu iş Vestel'i güzel yerlere getirecektir diya düşünüyorum,Daha potansiyelli ve bu potansiyeli henüz fiyatına yansıtmamış bir hisse varsa ,burada görüşlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim ,bende incelemek isterim bu şirketleri.

6. Kocaeli Valiliği, yaptığı son açıklamada Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğann 14 Aralık 2019 Cumartesi günü ilimize teşrifleri ileri bir tarihe ertelenmiştir†ifadelerine yer verildi. Ertelemenin neden gerçekleştiği, yerli otomobilin prototipinin bu ay içerisinde bizlere tanıtılıp tanıtılmayacağı ise henüz bilinmiyor.

https://www.webtekno.com/cumhurbaska...di-h81750.html

7. Yerli otomobil evdeki beyaz eşyalarla iletişim kuracakmış. Eğer beyaz eşya vestel değil
    Se çalışmayacakmış kahahaaa şaka şaka enteresan özellikleri var bir de lansman gerçekleşse inşallah bu cumartesi

yatırım tavsiyesi değildir sadece tahmin.

8.  Alıntı Originally Posted by dex61 Yazıyı Oku
    Yerli otomobil evdeki beyaz eşyalarla iletişim kuracakmış. Eğer beyaz eşya vestel değil
    Se çalışmayacakmış kahahaaa şaka şaka enteresan özellikleri var bir de lansman gerçekleşse inşallah bu cumartesi

yatırım tavsiyesi değildir sadece tahmin.
    https://www.internethaber.com/yerli-...816.htm?page=4

Sayfa 357/748 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •