Sayfa 365/747 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 5973 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Alıcı devam ama fiyatlama yok...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Eleştiri olsunda nasıl olursa olsun, adam gayet iyi niyetli bir şekilde paylaşımlarını yaptı, satarkende sebebinin şirket olmadığını belirtti, gerek bile yokken , ayıp be...
    Arkadaş hepiniz aynısınız kiminiz kendini de inandrıyor hissenin gideceğine uçup kaöacsğına bu hisse bazlı konuşmuyorum. Genel olarak forumda ky davranışı aynı. Hisse beklentisi var bugüne kadar beklentili hisseler genelde yükselmeye devam etmiştir ama kesin konuşamayız her zaman az da olsa aksi ihtimal vardır. Örneğin bu hisse de 2 gündür yatırım finansman ve Credit sattı ama biz hep alıcı taraftaki doçe yi vurguluyoruz niye çünkü çıkacağına şartlandırdık kendimizi. Bu hataları hepimiz yapıyoruz ve başkalarının da hata yapmasına sebeb oluyoruz. Tekrar söylüyorum bu hisse bazında konuşmuyorum genel olarak

3. Bencede Sayin maharaja haksizlik ediyosunuz her zaman iyi niyeti yorumlari var su Anda endeks korkusuna sattigini soyledi ne var bunda

4. Kalanlara hayırlı olsun.

5. Twitter ve telegram grup hareketi yaptı sabah sabah ,alana satana hayırlı ılsun...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6. En son harekette de yapı kredi sürmüştü tahtayı bugunde çok aktif tahtada...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Nihayet aldım 10 dan buyana izle araştır 13.40 dan al bu da güzelmiş )) Allah mahçup etmesin inşallah bol kazançlar cümleleten

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. En iyisini bekle, en kötüsüne hazır ol ve kazandığını sermayeleştir.

Sayfa 365/747 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •