Sayfa 420/749 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Citi bugün 17 altından ne geldiyse topladı
    250 bin lot yaklaşık
    Bu havada dibini yaptı ordan zıpladı
    Güzel kapattı bana göre
    Bencede 17 uzeri kapatmasi guzel. Bir onceki iyi bilancoyu bir hafta sonra fiyatlamisti bu hafta iyi bilancoyu fiyatlamaya baslar. Mujde ile Enerji sirketlerine kacan para mujdeye itibar etmedi donus olacaktir diye tahmin ediyorum..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Vestel ve vesbe hisselerine hakim olan arkadaşlar 2 hisse arasındaki farkı kısaca yazabilir mi mümkünse?

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Vestel ve vesbe hisselerine hakim olan arkadaşlar 2 hisse arasındaki farkı kısaca yazabilir mi mümkünse?

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En buyuk fark vesbe duzenli ve surekli temettu veriyor. Vestl kurus koklatmiyor. Hosgelki vestl son 2-3 yildir bilancosu karli daha once karliligi fazla yoktu. Hangi fiyattan alirsam alayim vestel den hic zarar etmedim ara ara girer cikarim. İner cikar mutlaka doner dolasir en yuksegini bir iki tik gecer her defasinda. Sabir isi maliyetlenirken iyi fiyatlardan almak lazim

4.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Bencede 17 uzeri kapatmasi guzel. Bir onceki iyi bilancoyu bir hafta sonra fiyatlamisti bu hafta iyi bilancoyu fiyatlamaya baslar. Mujde ile Enerji sirketlerine kacan para mujdeye itibar etmedi donus olacaktir diye tahmin ediyorum..

Bekledigim hareket hafta ortasinda geldi. 17.50 uzeri kapanislar yukari ivmeyi hizlandirir. İlk durak 18.50-19.00 civari diye tahmin ediyorum. Tahta yapicinin psikolojisi ne der bilemeyiz tabi

5. Deva belasından kurtuldum, Vestel e geldim.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

6.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Deva belasından kurtuldum, Vestel e geldim.
    Hayirli olsun. Deva iyidir braz sabir isi hisseler sirasi gelen hareketleniyor

7.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Hayirli olsun. Deva iyidir braz sabir isi hisseler sirasi gelen hareketleniyor

Eyvallah sağolasın. Mart dan beri devadaydım. Yüzde 100 e yakın kazandık çok şükür ama son 3 aydır yerinde saydı. Parça parça Vestele geçtim, şuan amiral gemim Vestel çünkü yükseliş trendinde. Bgc Partner dün kemiksiz 500 bin lot aldı. Ayrıca Alcatel ve az miktar da Arena var.

Vestelde fincan-kulp var ve 18,60 kanal direncini geçerse ilk hedef 27 tl.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

8.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Eyvallah sağolasın. Mart dan beri devadaydım. Yüzde 100 e yakın kazandık çok şükür ama son 3 aydır yerinde saydı. Parça parça Vestele geçtim, şuan amiral gemim Vestel çünkü yükseliş trendinde. Bgc Partner dün kemiksiz 500 bin lot aldı. Ayrıca Alcatel ve az miktar da Arena var.

Vestelde fincan-kulp var ve 18,60 kanal direncini geçerse ilk hedef 27 tl.
    Bereketli olsun. Umarim Herkes Kazanir

Sayfa 420/749 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •