Sayfa 423/749 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Hasta olmazsam yorumlarım ile doya doya tadını cikaracaktim. .ama ne yazık ki sadece izliyorum...

Temel olarak söylenecek çok şey olmalı. .ileride nasip olursa iyicene irdeleriz
    Geçmiş olsun keko dostum.. Allah iniş takımlarına zeval vermesin.. Sen lazımsın bize ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Herkese selamlar..Son 10 gündür hastaydim bu yüzden de mal taşimiyordum. .bu gün kendimi biraz iyi hissettim..Vestel in karını da gördüm. .çok hoşuma gitti. ..

Deva ..Alcatel. .Vestel üçlüsünden Son kararımı vestelden yana kullandim..umarım ayağım ugurlu gelir. .Şu anda karantinadayim fazla yorum yazamayacagim. .ama bilmek isteyenler bilsinler istedim..ben hepimize başarılar diliyorum..
    Büyük geçmiş olsun keko, ALLAH'tan acil şifalar diliyorum. Vestl'in bilançosu ve temel analizi çok hoşuma gitti, bende bu volaliteli günlerde hiç tereddüt etmeden biraz Vestl aldım ama kafama takılan bir konu oldu 28 Ağustos'ta aracı kurum dağılımında BGC PARTNERS 500 bin lot mal aldı, takasları takip ettim fakat bu mal Vestl'in yabancı payında yükselişe yansımadı. Acaba BGC PARTNERS bu kadar malı kimse uyanmasın diye saklaması için yerli bir aracı kuruma mı virman yaptı acaba? Yardımcı olsanız sevinirim kıymetli ortaklarım.

3.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Büyük geçmiş olsun keko, ALLAH'tan acil şifalar diliyorum. Vestl'in bilançosu ve temel analizi çok hoşuma gitti, bende bu volaliteli günlerde hiç tereddüt etmeden biraz Vestl aldım ama kafama takılan bir konu oldu 28 Ağustos'ta aracı kurum dağılımında BGC PARTNERS 500 bin lot mal aldı, takasları takip ettim fakat bu mal Vestl'in yabancı payında yükselişe yansımadı. Acaba BGC PARTNERS bu kadar malı kimse uyanmasın diye saklaması için yerli bir aracı kuruma mı virman yaptı acaba? Yardımcı olsanız sevinirim kıymetli ortaklarım.
    Bu mal emeklilik fonlarına geçti..citi üzerinden mal satılyor başka bir fon tarafından..yabancıyı tek kişi olarak düşünmeyin...

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Bu mal emeklilik fonlarına geçti..citi üzerinden mal satılyor başka bir fon tarafından..yabancıyı tek kişi olarak düşünmeyin...
    Teşekkürler kıymetli hocam.

Vestl de yön yukarı bana göre. tobo görünümü netleşti. 17.5 a değidirip hoppala yukarı gibi görüntü. Bilancoda organik bir büyüme göremedim. Keko cum sen nasıl bir güzellik gördün ?

yükseliş formasyonu sasa da bu formasyon ile gitti. 17.5 e değdirirler. ama 17 den alıcı geleceğini bildikleri için oraya kadar cekmezler.

Bilancoda faaliyet karının düştüğünü görüyoruz .Satışlar cüzzi mikarda artmış. Net kar artışı finansal giderlerin azalmasından dolayı yükselmiş. uzun vadeli borç yapılmış sağlam. 20 tl hedef koydum. Normalde temelciler covid i yok sayarsak direk faaliyet karından dolayı eleme yaparlardı vesteli.

8.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Vestl de yön yukarı bana göre. tobo görünümü netleşti. 17.5 a değidirip hoppala yukarı gibi görüntü. Bilancoda organik bir büyüme göremedim. Keko cum sen nasıl bir güzellik gördün ?
    İlk çeyrekte 230 milyon ikinci çeyrekte 370 milyon kar artışını çok beğendim. .onun dışında hiç bir inceleme yapamadım. .raporum biter bitmez işe geldigimde derinlemesine incelemek istiyorum..açıkçası şu anda inceleme imkanım yok..bu fikrim ilk yüzeysel bakış ile söylenmiştir. .

Topikte olumlu ve olumsuz tüm fikirler değerlidir. .lütfen devam...

Sayfa 423/749 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •