Sayfa 477/747 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon
Arama sonucu : 5972 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Hayret,her gün satış yapan Şeker Yatırım bugün yerini Bank Of a bırakmış.Kendisi alım yapmış.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

2. Ky ve kefere verdikçe veriyor satın bakalım. Şeker oğlana helal olsun bu gün gözüme girdi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    satış günlerinden biriydi ve geri dönüş çabası yaşadı. ancak trend çizgisi üzerinde kalmayı başardı..

https://www.resimyukle.org/i/73M1v
    Grafik Yorumcusu

4. Tokkan üstad hangi seviyenin altı (rakam olarak) Hisse ile vedalaşma anlamına gelir

5. Ykb yatırımın raporunda yabancı çıkışının Mart ayında en çok yaşandığı hisseler arasında Vestel de var
    Bu bizi etkiler mi

6. Şeker oğlana methiyeler mi düzülüyor ben mi yanlış görüyorum ???
    Şeker oğlan değil mi hisseyi mahveden ?
    Ah kardeşlerim ahhhhh...
    Şeker oğlanın ta kendisidir hisseyi düşüren.
    Şeker oğlan tahtada alım yapar, hatta alımların %80'inini filan sadece kendisi yapar.
    Her ky de aaaa aferin şeker oğlana tahtayı tutuyor der.
    Ama şeker oğlanın kötü bir huyu vardır, hissetirmeden viop'ta hisseye short açar.
    Tahtayı alımlarla kaldırırken, viop'ta yukarıdan short imkanını yaratmış olur.
    Viop'ta yeterince shortu yukarıdan açtıktan sonra tahtadaki alımlarını da satmaya başlar.
    Yağlı ballı ekmek kadayıfı.

Hayırlı işler...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by fabrica Yazıyı Oku
    Tokkan üstad hangi seviyenin altı (rakam olarak) Hisse ile vedalaşma anlamına gelir
    aslında değer yatırımcısıyım ( zararda olan işletmelerin hisse senetlerini almadığım gibi o hisselerde teknik analiz de yapmam) hem finansal analizi(bilanço) hem de teknik analizi birlikte kullanıyorum.finansal analizle yükselme potansiyeli taşıyan hisseleri seçer bu hisselerin alım zamanını ise teknik analizle belirlerim. vestel elektronik ve vestel beyaz eşya hisselerini taşıyorum. her ikisi de temel analizle seçtiğim hisselerdir. özellikle çok ucuz olmaları beni etkiledi. vesbe düzenli temettü verdiği için satmayı düşünmüyorum.
    vestelde benzer davranışa girer ise onu da satmam. bırakalım vedalalaşmayı vesteli satmaya karar verirsem yüz liranın üstünde bir fiyat olacaktır. çok uzak
    olmayan bir gelecekte fiyatın bu seviyelere ulaşacağını düşünüyorum..
    not: teknik olarak satış zamanını seviyeler belirlemez. bazen bir kaç ay sürebilen bazen biraz daha kısa dönüş formasyonları oluşur..
    omuz-baş-omuz, alçalan üçgen, ikili üçlü tepeler, yükselen takoz gibi formasyonlar oluşmadan hisse senedi dönüş yapmaz..
    Grafik Yorumcusu

8. Tokkan üstad teşekkür ederim.
    Bizi aydınlatmaya devam etmeni isterim

Sayfa 477/747 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •