Sayfa 496/747 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 5972 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: VESTL - Vestel

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by cow_boz Yazıyı Oku
    Size büyük saygı duymakla beraber yazdıklarınıza katılmıyorum.
    33.30 seviyesi dediniz bugün kırdılar tekrar üstüne attı.
    Yarın da 31.60 seviyesini test eder.

Malum kişi hırsız maalesef. Dürüst olsa bu olayı bu kadar süründürmezdi.
    39TL'den 33TL'ye geldi. Gitti 6TL temettü zaten.
    Skerler böyle temettüyü.
    yanlış değerlendirme yapıyorsun. teknik analiz kapanış fiyatlarına itibar eder(dow teorisi). destek direnç seviyelerinde
    kapanış fiyatına bakılır. çünkü fiyatın en son eğilimini yansıtır. gün içi herhangi bir nedenle destek fiyatının altına sarkma olabilir.
    buna kaçak(penetrasyon) denilir.dikkate alınmaz. Kapanış fiyatı 33.46 lira..... destek kırıldı diyebilir miyiz? destek çalışmıştır.
    düşüş destek çizgisini yaralamış olsa bile düşüş tabanın aynı seviyelerde kaldığı söylenebilir..
    bu seviye kırılsa bile altta 32 liralarda çok güçlü bir destek bölgesi var..
    Grafik Yorumcusu

2. Bugün 330 binlik evini satana 3 taksitle 60 bin lira temettü dağıtacak firma, artan kârlılık temettü çıkışını rahat kapatır

3. Hocam atladığınız nokta şirketteki VESBE hisseleri 31 Aralıktan beri ne kadar arttığına bakarsanız demek istediğim buydu pd/dd 1 e yakın şu anda temettüden sonra tabi ki yükselir bunu demek istemiyorum ama F/K azalacak bunda bir yanlışlık yok fiyat düşüyor çünkü

4. Lütfedip gk ile ilgili bildirimleri göndermişler.

Temettü 3 eşit taksit şeklinde verilecek ama tarihler keyiflerine kalmış.

En azından satış baskısını kaldırsa bu gk bildirimleri ona da razıyım.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    eşyanın tabiatına aykırı durumlar devam etmez..
    vestel de er geç fiyat patlaması olacaktır..
    Grafik Yorumcusu

Benim maliyetim yüksek 29 lira ben bile sakin bekliyorum sadece 36.5 stop diye grafik bağırdı olmadık yine, diğerlerinde olduk ona kızıyorum alttan alırdık malları karda cebe kalırdı

İnsan prensiplerini uygulayacak vesbe de aynı 67 ye çıktığı gün 4 5 lira geri geldi iğne attı ver gec mal kıymetli dedik adam 55 den sattı 5 milyon lot halka açıklık az dedik 8 den 14 e çıktı daha da ✋ nde 31 milyon lot var

Şirketin patronu adam olacak şirketi yönetecek hisseyi değil

Toplam 10 milyon lot vesbe satıldı kime sattı Vestel sattığı vesbe parasını ne yaptı
    Genel kurul neden yapılır,yapilirda temettü tarihi neden açıklanmaz havuç sürekli orda bu arada 39 dan 33 e ne kadar mal sattınız temettü sayesinde zorlu efendi neyse evime asla vestelin çöpü girmez böyle patrona böyle müşteri

7.  Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    eşyanın tabiatına aykırı durumlar devam etmez..
    vestel de er geç fiyat patlaması olacaktır..
    Hocam size katılıyorum.Ben temettüden çok ilk çeyrek bilançosuna odaklanıyorum. Sadece Vestel de değil genel olarak izlediğim hisselerin ilk çeyrek bilançoları benim için büyük önem arzediyor.Şu haliyle fk zaten düşük.Temettüyü ne zaman verirse versin brüt 7 lira temettü kesildiğinde Fk daha da düşecektir.Bu kadar düşük bir fiyat akla mantığa uygun değil. İlk çeyrek bilanço hissenin gerçek yönünü belirleyecektir.Ytd
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    Hocam size katılıyorum.Ben temettüden çok ilk çeyrek bilançosuna odaklanıyorum. Sadece Vestel de değil genel olarak izlediğim hisselerin ilk çeyrek bilançoları benim için büyük önem arzediyor.Şu haliyle fk zaten düşük.Temettüyü ne zaman verirse versin brüt 7 lira temettü kesildiğinde Fk daha da düşecektir.Bu kadar düşük bir fiyat akla mantığa uygun değil. İlk çeyrek bilanço hissenin gerçek yönünü belirleyecektir.Ytd
    aynen.hisse senedi alırken kazanılır. vestelde alım için zamanlama çok uygundur. ( hem teknik hem de finansal olarak)
    benim vesteldeki hedefim uzak olmayan gelecekte yüz liranın üzerindedir. hepimiz yaşayarak göreceğiz..
    Grafik Yorumcusu

Sayfa 496/747 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •