Sayfa 501/747 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 5972 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: VESTL - Vestel

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by cow_boz Yazıyı Oku
    Boşver açamam.
    33.30 kırılmaz demiştin ben de kırılacak demiştim.
    Umarım sana inanan çok ky olmamıştır.
    destek kırılmaz demedim yalan söyleme. bunu kimse iddaa edemez. bilmediğin yere neden paranı yatırıyorsun..
    Grafik Yorumcusu

2. 38 küsurlardan beri alıyorum ve hepsi elimde patladı.Uzun vade hisselerimi satmak zorunda kaldım.Artık benim için bu hisseyle ilgili yorum yapmanın bir anlamı kalmamıştır.Çünkü hep ters köşe oldum.Bir lot bile almıyorum,satmıyorum.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

3. Milleti ters köşe yaptılar hocam.
     Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    38 küsurlardan beri alıyorum ve hepsi elimde patladı.Uzun vade hisselerimi satmak zorunda kaldım.Artık benim için bu hisseyle ilgili yorum yapmanın bir anlamı kalmamıştır.Çünkü hep ters köşe oldum.Bir lot bile almıyorum,satmıyorum.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar yanlış anlamayın ama bu ilk defa olan bir şey değil önü açık hisselerde de yıldız hisselerde de aşağıya basma çoğu kez olmuştur ister mal kapma deyin ister silkeleme.Destek de bırakmaz direnç de isterse ''pala'' denilen olgu.6 tl net temettü verecek ve teknik temel analizi güzel biz de buna inanıp yatırım yaptık zaten bundan sonrası isteyen için maliyet düşürme isteyen için de sabretme zamanıdır.Kendi adıma daha iyi bir alternatif göremediğim için buradayım zaten görsem giderdim.Siz de bence seçenekleri değerlendirip sakin kafayla kararınızı verin sizi üzüyorsa yatırım zaten yatırım değildir şahsi fikrim.
    Herkesin gönlünce olsun

5. 17 günde yaklaşık %17 düştük. En yakın trend desteğinin oralardayız. Burayı da aşağı geçerse önceki zorlandığı bölge -31.80’ler- yatay destek konumunda. Hemen aşağısında da 50 günlük hareketli ortalama mevcut.

6.  Alıntı Originally Posted by hsynbzkrt92 Yazıyı Oku

17 günde yaklaşık %17 düştük. En yakın trend desteğinin oralardayız. Burayı da aşağı geçerse önceki zorlandığı bölge -31.80’ler- yatay destek konumunda. Hemen aşağısında da 50 günlük hareketli ortalama mevcut.
    Katılıyorum.
    İşte böyle teknik yorumları görmek güzel.

7. 39.30 TL'den 32.70 TL'ye.
    Neredeyse 7TL yani brüt temettü kadar.
    Yazıklar olsun.
    Millet boşuna kripto paraya kaçmıyor.

Anlaşılan 30-31 TL arasından yine alım yapmak gerekecek.
    Ytd...

8. Tokkan üstad 32.66 trend çizgisinin dip noktası mı?

Sayfa 501/747 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •