Sayfa 502/747 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 5975 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Murat Tokkan hocanın burada olması bizler için bir şanstır.Kendisini eskiden tanırım. Belki de en iyi grafik yorumcusudur.Aydınlatıcı grafiklerinden dolayı kendisine teşekkür ederim.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

2. Tam trend çizgisine değdirdiler
    2 kademe üstü kapattılar. Şaka gibi senaryo yazılmış aynen uygulanıyor gibi
    Biz izleyici olarak sadece bakıyoruz
    İnşallah filmin sonu güzel biter demekten başka çare yok

3. Bende kendi adıma tokkan ustanın yorumlarından faydalanıyorum
    Kendisi grafik trend yorumu yapıyor
    Şimdiye kadar al yada sat yönünde bir paylaşımını görmedim
    Sağolsun grafik yorumu yapıyor bende sadece Vestel için değil genel olarak öğreniyorum
    Çokta memnunum sağolsun

4.  Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    Murat Tokkan hocanın burada olması bizler için bir şanstır.Kendisini eskiden tanırım. Belki de en iyi grafik yorumcusudur.Aydınlatıcı grafiklerinden dolayı kendisine teşekkür ederim.
    kesinlikle aynı fikirdeyim, 1992 den beri borsada işlem yaparım , 10 yıldan fazladır binlerce teknik çizimlerinden ve yazılarından çok şey öğrendim, çok emek vermiştir forumlara..
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

5. [IMG]https://pbs.twimg.com/media/EzGtI5pXM**rokd?format=jpg&name=900x900[/IMG]
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

6. Tokkan usta yorumlarını lütfen eksik etme ben sırf senin analizlerin için bakıyorum bu foruma.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    Murat Tokkan hocanın burada olması bizler için bir şanstır.Kendisini eskiden tanırım. Belki de en iyi grafik yorumcusudur.Aydınlatıcı grafiklerinden dolayı kendisine teşekkür ederim.
    hem efendisin.. hem de adam gibi adamsın.. normal bir satış değil. merkez bankası olayından sonra yabancı satışları hızlandı. doların hızla yükselmesi
    onları çok zarar ettirdi. kesinlikle güvenlerini kaybetmişler ve psikolojileri bozulmu. fiyata bakmadan satıp çıkıyorlar. zaten takas dökümlerinden satışları herkes biliyor..
    bakın vestelde bu satışlar yükselen trendi etkilememiştir. ana yön hala yukarı.. sabırlı bekleyen kazanacaktır..
    Grafik Yorumcusu

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by fabrica Yazıyı Oku
    Tokkan usta yorumlarını lütfen eksik etme ben sırf senin analizlerin için bakıyorum bu foruma.
    burdayım kardeşim. .
    Grafik Yorumcusu

Sayfa 502/747 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •