Sayfa 53/747 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 417 - 424 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    lg olayi ciddiye binerse o zman bakalim hisseyi elinde tutan patron hisseyi 8 liradan tutacakmi. Banvitde hisse fuze olmusdu. Dua edelim satsin vesteli zorlu.
    Elektrikli oto ve batarya sebebiyle satış işi konusunda şüpheliyim. Ancak cb Güney Kore gezisinde Türkiye'de ortak chip vs üretimi ile ilgili sözler sarf etmişti. Bu işin aslı varsa da, o sözlerin artçısı olarak görüşmeler olduğu düşüncesindeyim.. Öyle bir haberi de, gerçek olsa burada bir atraksiyonla nakite çevirmeden bedava piyasaya verirler miydi diye sormadan edemiyorum?
    Çokça trade fırsatı vermesine rağmen, ben yapışıp bekleyen gruptayım. İnşallah sonunda pişman olmayız..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

2.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Elektrikli oto ve batarya sebebiyle satış işi konusunda şüpheliyim. Ancak cb Güney Kore gezisinde Türkiye'de ortak chip vs üretimi ile ilgili sözler sarf etmişti. Bu işin aslı varsa da, o sözlerin artçısı olarak görüşmeler olduğu düşüncesindeyim.. Öyle bir haberi de, gerçek olsa burada bir atraksiyonla nakite çevirmeden bedava piyasaya verirler miydi diye sormadan edemiyorum?
    Çokça trade fırsatı vermesine rağmen, ben yapışıp bekleyen gruptayım. İnşallah sonunda pişman olmayız..

Geldik, gidiyoruz..
    Ayni sekilde ben yapisim bekleyen grupdayim. Zaten vesteli de batarya isi icin aldim. Bence Vestel elektronik isinden cikabilir ve yuzunu yeni is kollarina cevirebilir batarya ve savunma sistemleri gibi ve cokda akilli bir is olur. Satarlarsa vestelin elektronik kismini tv vs bolumunu satarlar bence. bekleyip gorucegiz ama bir gercek vestel bu kadar beklenti ve yatirim la arti aldigi tesvikle kesinlikle 20 bandi uzerinde olmaliydi. Bence yakinda bir aksiyon olucak bu vestelde bosuna 204 milyon lot denizbankda beklemezzz. Hisse zaten birinin elinde duruyor . yatirim tavsiyesi degildir

3. Arkadaşım bilgilerinizi tekrar kontrol edin halka açıklık oranı %21 olan bir şirket bu,Denizbanktaki lotlar zaten patron.alinip satilan lotlar belli.ytd

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by silver2014 Yazıyı Oku
    Arkadaşım bilgilerinizi tekrar kontrol edin halka açıklık oranı %21 olan bir şirket bu,Denizbanktaki lotlar zaten patron.alinip satilan lotlar belli.ytd

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bende onu diyorum yuzde 21 halka acik onun da cogu patronda gibi gozukuyor.Acik olmayan kisminin lotunu niye gostersin takaslar. benmi yanlis biliyorum?

5. bu arada piyasa degeri 585.322.883,13 USD dusmus.

Böyle bir ortamda endeks bile %3 primliyken bu uyuz grup hareket etmiyorsa çok çekeceğimiz var.

Denizbank ta bulunan lot miktarında yanlışlık olmasın
    Piyasada en fazla 70.68 milyon lot olabilir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by wehwetduwan Yazıyı Oku
    Böyle bir ortamda endeks bile %3 primliyken bu uyuz grup hareket etmiyorsa çok çekeceğimiz var.
    hemde nasıl

endeks hissesi gibi hareket ediyor, bugün zoraki endekse ayak uydurmaya çalıştı gibi,hic yukari gitmek istemiyor ağa sanki

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 53/747 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •