Sayfa 625/749 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: VESTL - Vestel

29.92 üzeri günlük kapanış yapmamak kaydı ile 3-4 günlük bir düzeltme ile 29.34 29.14 aralığına sarkarsa, güzel bir alım fırsatı verebilir.. 29.92 üzeri kapanışlarda beyaz mendil elde...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    29.92 üzeri günlük kapanış yapmamak kaydı ile 3-4 günlük bir düzeltme ile 29.34 29.14 aralığına sarkarsa, güzel bir alım fırsatı verebilir.. 29.92 üzeri kapanışlarda beyaz mendil elde...
    grafiğine göre söylüyorum, daha çoook alım fırsatı verecektir. vestel yönetiminden tek istegim düzenli temettü vermeleridir. Bu yıl ki temettünün yarısını her yıl versin yeterlidir benim için

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    grafiğine göre söylüyorum, daha çoook alım fırsatı verecektir. vestel yönetiminden tek istegim düzenli temettü vermeleridir. Bu yıl ki temettünün yarısını her yıl versin yeterlidir benim için
    Verecektir çünkü zorlu enerjiye nakit lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. https://twitter.com/aa_finans/status...262820865?s=19

Bu habere bile tepki yok. Olsa zaten patron satış koyar.

Adac testinde en iyi ikinci marka olmuştu Vestel Almanya da. Bu tür anlasmalarin arkasının gelmesi çok olası.
    Umarım elektrikli araçlarda pazarda pay kapabilir Vestel.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku

sn emekli2, ilginize teşekkür ederim.. çarşamba günü paladan 29.14 istedim vermedi..bu gün pala 29.14 verdi ben almadım.. bir süredir yengeç gibi yan yan gidiyor.. 28.72 28.60 aralığına kadar malsız çulsuz bekleyebilirim.. 28.60 altında ise beklentim çöp olur..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    sn emekli2, ilginize teşekkür ederim.. çarşamba günü paladan 29.14 istedim vermedi..bu gün pala 29.14 verdi ben almadım.. bir süredir yengeç gibi yan yan gidiyor.. 28.72 28.60 aralığına kadar malsız çulsuz bekleyebilirim.. 28.60 altında ise beklentim çöp olur..
    Ben ne demek istediniz ve nasıl bir amacınız var anlayamadım hocam

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7. Üstat sen de yoksun, iyice ky nin tepesine bindiler kimse hakkını aramıyor
     Alıntı Originally Posted by cow_boz Yazıyı Oku
    Sayını forum editörü bela okumak sebebiyle bana bir günlük ceza vermiş.
    Yargıtay içtihadına göre bela okumak beddua etmek eleştiri kapsamında olup suç değildir.
    E tabi insan zır cahil olunca böyle gere şikayete ceza veriyor.
    Yukarıdaki cinali lakaplı arkadaş madem patronu sevmiyorsun neden hissesini aldın diyor.
    Bu arkadaşı temettü yalanıyla 35-39tl arasından maliyetlendirilip 4-5 aydır bekletilen arkadaşlara havale ettim.
    Bir yanda 30tl_de geri alım yapıp hissesini 33.50tl yapan Arçelik patronu.
    Bir yanda 30tl_den hisse satan Vestel patronu.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Ben ne demek istediniz ve nasıl bir amacınız var anlayamadım hocam
    Çok hocam, bildiğiniz gibi ben kısa da işlem yapıyorum..29.14 kırıldıktan sonra daha aşağıdaki 28.72 ve 28.60 aralığı aktif hale geldi.. ancak 28.60 sonrası günlükteki beklentim çöp olur.. yine de haftalıktaki 27.02 ye kadar yakın takıp yapılabilir.. bir süredir yatay gitmesi nedeni ile göstergeleri sıkışmış durumda.. olası tepki ile sert hareket yapabilir.. bu beklenti ile listeme girmiş durumda..

Sayfa 625/749 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •