Sayfa 630/746 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by Sade Vatandaş Yazıyı Oku
    Biri vardı günde beş sefer beddua ederdi tuzcu, peruklu falan diye. Tuzcu vefat edince yazmayı bıraktı yoksa tuzcu o olmasın?
    tuzcu öldü mü?

2.  Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    Ahmet Nazif ZORLU Türkiye'nin en değerli işadamlarından biridir.

Çok saygı duyarım. En stratejik sektörlerde devasa yatırımları var.

Umarım çok yakın bir gelecekte ZOREN, Meta-Nikel , TOGG vs. çok iyi paralar kazanırlar. O zaman VESTL muhtemelen inanılmaz değerlere ulaşır...

Benim ifade etmek istediğim şu an para kazandıran şirketin VESBE şirketi olduğu idi.

NOT : Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Herşey çok güzel inşallah aile şirketi olmaktan kurtulup, şişe eregli oyakç gibi kırımsal olmuşlardır eger kurumsallık yok ise ahmet nazif oldügünde, herşey tuz buz olabilir. bu da biline

3.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    tuzcu öldü mü?
    İki ay oldu...
    https://www.borsazamani.com/haber-bo...kaybetti-29248

4. Adamın menkul hesabında 31 milyon lot ve temettünün ilk taksiti 62 milyon TL var ama adam öldü.
    10 gün sonra bir 62 milyon daha yatacak.

Hissemize gelince artık buralar dip olmalı.

Şirket Haziran temmuz Ağustos son üç ay dahili işleme izin belgesi alarak ihracatına devam etmiş. Kurdan ve faaliyet giderlerinden ters köşe olmazsa kâr artarak devam eder diye düşünüyorum.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    Herşey çok güzel inşallah aile şirketi olmaktan kurtulup, şişe eregli oyakç gibi kırımsal olmuşlardır eger kurumsallık yok ise ahmet nazif oldügünde, herşey tuz buz olabilir. bu da biline
    Çok önemli bir nokta anz den sonra işler değişir mi yani hocam

Birol Mutlu rahmetli olduysa iki üç gündür şekerden alan kim?

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Birol Mutlu rahmetli olduysa iki üç gündür şekerden alan kim?
    Vestel her ne kadar teknik analizle takip edilecek bir hisse olmasa da, tavsiye edeceğiniz indikatörleri neler öğrenebilir miyim? geçmiş dönem tecrübelerinizden ne dersiniz?

Ben "RSI combo 14" ve "Stoch RSI" indikatörleriyle takip ediyorum.

Bu iki indikatöre göre, vestel tam yükseliş arefesinde. Tabi benimkisi şahsi görüşüm. Garantisi ya da duyumu yok.

Bakalım, yarın sabah saat 10'da belli olur.

8.  Alıntı Originally Posted by karaman76 Yazıyı Oku
    Vestel her ne kadar teknik analizle takip edilecek bir hisse olmasa da, tavsiye edeceğiniz indikatörleri neler öğrenebilir miyim? geçmiş dönem tecrübelerinizden ne dersiniz?

Ben "RSI combo 14" ve "Stoch RSI" indikatörleriyle takip ediyorum.

Bu iki indikatöre göre, vestel tam yükseliş arefesinde. Tabi benimkisi şahsi görüşüm. Garantisi ya da duyumu yok.

Bakalım, yarın sabah saat 10'da belli olur.
    Kardeş tek faktör var o da patron.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 630/746 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •