Sayfa 680/749 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730 ... SonSon
Arama sonucu : 5990 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    600 milyon dolar bile etmeyen değerden işlem gören Vestel, ucuz mu kaldın acaba.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    700 milyon dolar olduk, halen çok ucuz diye düşünüyorum.

Temettü dağıtmayacakmış, uzun vadeciler için olumlu haber, kısa da olumsuz.

Ben yakın zamandaki hareketlerini yerli otomobil ve şarj istasyonu beklentisinden olduğunu ve yarın temettüden dolayı eksi açılış olsa da pozitif kapatabileceğini düşünüyorum.
    Aklımdaki şirket değerine kadar her fırsatta alıcıyım.

Yatırım tavsiyesi değildir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Çok iyimsersiniz. Bu grup geçen yıl milyonlarca lot iskontolu mal sattı vesbe ve vestelde. Grubun borcu harcı bitmeden yukarı ivmelenmesi çok zor, endeks altında getiri devam edecektir. Bu sebepten dolayı da yabancı neredeyse kalmadı iki şirkette de. Daha çok paraya ihtiyaçları var, o sebeple sürekli borçlanıyorlar. Döviz pozisyonlarını da iyi yönetemiyorlar. Piyasasında ufak bir sendeleme olsa çok ciddi darbe yiyor şirketler. Risk çok fazla maalesef. Önümüzdeki 3-5 yıl yatırım yapmam bu gruba açıkçası.

Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Çok iyimsersiniz. Bu grup geçen yıl milyonlarca lot iskontolu mal sattı vesbe ve vestelde. Grubun borcu harcı bitmeden yukarı ivmelenmesi çok zor, endeks altında getiri devam edecektir. Bu sebepten dolayı da yabancı neredeyse kalmadı iki şirkette de. Daha çok paraya ihtiyaçları var, o sebeple sürekli borçlanıyorlar. Döviz pozisyonlarını da iyi yönetemiyorlar. Piyasasında ufak bir sendeleme olsa çok ciddi darbe yiyor şirketler. Risk çok fazla maalesef. Önümüzdeki 3-5 yıl yatırım yapmam bu gruba açıkçası.
    Siz Sasa diye bir hisse ve hikayesini duydunuz mu acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Siz Sasa diye bir hisse ve hikayesini duydunuz mu acaba?
    Bu üslubunuz hoşuma gitmedi ama nasıl gelirseniz öyle karşılanırsınız misali cevap vereyim; siz portakalda atomken ben sasa alıp satıyordum. Sasa ve zorlu grubunun ne iş ahlakı, ne iş yapış şekli, ne kurumsallıkları, ne de iş bilir/bilmezlikleri karşılaştırılamaz. Bunlar boş laflar, siz vestel yatırımcısı iseniz; grubu çok iyi inceleyin, pazarını takip edin, temel analizinizi kuvvetli yapın. Bundan sonra en iyi kararı yine kendiniz verirsiniz. Elbette bildiğiniz kadarıyla. Sağlıcakla kalın, bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Bu üslubunuz hoşuma gitmedi ama nasıl gelirseniz öyle karşılanırsınız misali cevap vereyim; siz portakalda atomken ben sasa alıp satıyordum. Sasa ve zorlu grubunun ne iş ahlakı, ne iş yapış şekli, ne kurumsallıkları, ne de iş bilir/bilmezlikleri karşılaştırılamaz. Bunlar boş laflar, siz vestel yatırımcısı iseniz; grubu çok iyi inceleyin, pazarını takip edin, temel analizinizi kuvvetli yapın. Bundan sonra en iyi kararı yine kendiniz verirsiniz. Elbette bildiğiniz kadarıyla. Sağlıcakla kalın, bol kazançlar.
    Sağolun çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz eşi benzeri bulunmaz gerçekten Allah razı olsun yolunuz açık olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,822
    Temelde yazılanlara itirazım olmasa da tekniğine de bakmak gerekir.
    https://www.youtube.com/watch?v=eWWbsP6GQz0
    3.00 itibaren yorumlamış arkadaş.
    Babonun meşhur bir sözü vardır. Teknik önden gider, haberi peşinden gelir diye.

Lanet olası hisse! Fonladığı zoren tavanda nerdeyse bu nerde

8. ben uzun vadeli düşünerek 29 larda girdim. hedefim 1 yıl içinde 100 lira civarı...

Sayfa 680/749 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •