Sayfa 706/749 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: VESTL - Vestel

Yazan çizen yok boşuna mı ümitleniyoruz acaba

2. Millet bankalarda vole vurmakla meşgul

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Yazan çizen yok boşuna mı ümitleniyoruz acaba

3. Tahmin ettiğimiz gibi. Birol Mutlu nun paylar alınınca hisse uçuşa geçti!

https://www.dunya.com/amp/kose-yazis...a-koydu/667987

4. Patron ile röportaj yapmışlar.

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, Zorlu, Messe Berlin tarafından düzenlenen ve 46 ülkeden 1.100 firmanın yeni teknoloji ürünlerini sergilediği Avrupa’nın en büyük tüketici elektroniği fuarı IFA 2022’de önemli açıklamalarda bulundu. Vestel’in 30 yıldan beri IFA fuarına katıldığını ve Covid-19 sonrası bu yıl Vestel standına çok yoğun ilgi olduğunu belirten Zorlu “Bugüne kadar hiç böyle şey yaşamadım. Arkadaşlarımız ilk defa dünyada rakiplerimizden öne geçtiğimizi söyledi†dedi. Vestel’in Türkiye’de otomotivden sonra en fazla ihracat yapan en büyük grup olduğunu belirten Zorlu, “Zorlu Grubu olarak 3 milyar dolar ihracat yaptık ki bu küçümsenecek bir rakam değil. 158 ülkeye ihracat yapıyoruz†diye konuştu.

https://gazeteoksijen.com/amp/ekonom...indeyiz-160737

5. Piyasa değeri 630 milyon dolar olmuş pehhh

Koca Vestel bu be yavv yazıktır!

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Piyasa değeri 630 milyon dolar olmuş pehhh

Koca Vestel bu be yavv yazıktır!
    Yani maharaj hocam çok mu ucuz piyasa değeri, kaç usd olmalı?

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Yani maharaj hocam çok mu ucuz piyasa değeri, kaç usd olmalı?
    Vestel Citi yi gezdiniz mi bilmiyorum. İçersinde arabayla gezmeniz gerekiyor. Devasa bir fabrika öyle böyle değil dünyanın en büyük fabrikalarından biri. Vestel Türkiye ihracat şampiyonu yıllardır. Vestelin marka değeri yapar 1 milyar dolar!

Vestel bana kalırsa 3 milyar dolar piyasa değerinde olmalı lakin patrona bu rakamı teklif etseniz hasstır lan der!

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Vestel Citi yi gezdiniz mi bilmiyorum. İçersinde arabayla gezmeniz gerekiyor. Devasa bir fabrika öyle böyle değil dünyanın en büyük fabrikalarından biri. Vestel Türkiye ihracat şampiyonu yıllardır. Vestelin marka değeri yapar 1 milyar dolar!

Vestel bana kalırsa 3 milyar dolar piyasa değerinde olmalı lakin patrona bu rakamı teklif etseniz hasstır lan der!
    Kontrolmatik piyasa değeri 500 milyon usd olmuş. Topiğinde soru sordum Vestelin kontrolmatikten neyi eksik diye bir küfür yemediğim kaldı)))

Sayfa 706/749 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •