Sayfa 722/749 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: VESTL - Vestel

Bu Lantatek Vestel bilançoya katkısı oluyor mu veya olacak mı

2. Vestel Yıllık TL grafik ve Aylık Dolar bazlı grafik.
    Yatay 3,74 $ = şimdiki kur ile yaklaşık 69,50 - 70,00 seviyesi çok önemli.
    Hacimli geçilip, üzerinde 2-3 günlük yada haftalık bir kapanış gerekli.
    Hedefi 7,18 $ = 133 civarı hedef olabilir. (Dolar kuru 18,64 olarak dikkate alındı)

Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Tamsel Yazıyı Oku
    Vestel Yıllık TL grafik ve Aylık Dolar bazlı grafik.
    Yatay 3,74 $ = şimdiki kur ile yaklaşık 69,50 - 70,00 seviyesi çok önemli.
    Hacimli geçilip, üzerinde 2-3 günlük yada haftalık bir kapanış gerekli.
    Hedefi 7,18 $ = 133 civarı hedef olabilir. (Dolar kuru 18,64 olarak dikkate alındı)

Temel ve teknik,bunun yanında şirktin hikayesi örtüşüyor,OV dolar bazlı bu heefleri göreceği gibi long graf. tl bazlı 300 üzeri olası görünüyor,ülkemizde ve globalde çok büyük sorunlar çıkmazsa..

İştirakleri oldukça fazla,meta nikel önemli,bataryanın ana malzemelrinden,yıllık şu ana 10 bin ton üretim,2. faz yatırım ile 20 bin ton hedefi var,ilk tesbitlere göre gördes de nihai 400 bin ton nikel üretimi planlanıyor.

Vesbe yatırım yapıyor,lentatek önemli,suudlara 20 siha anlaşması gündemde,

Togg,bu yıl 10 binaraç üretimi var,seneye 20 bin düşünülüyor,zaman içinde nihai hedef 175 bin araç..Bu araçların ekranı vestelden bildiğiniz üzre..Dahası togg kullanılan 10 çip,üretiminin vestl marifetiyle yapılması için çalışmalar sürdürülüyormuş..Bence en önemli konulardan bir tanesi de çip üretimi.yeni nesil çipler,yalnız togg için değil,tüm otomobil üreticileri için yapılan arge çalışmaları..

gelecek petrol değil,çip artık..Paranın akacağı yer burası..Her şeyde çip var..

Bu açıdan bakılınca hikaye var,piyasa bu hikayeyi alır,almaya başladı bile bence..

Patron MKK kote ettirdiği 9.5 milyon lotu tahtada satmaz,şirketinin ederini çok iyi biliyor.Kurumsal yatırımcıya satar,daha önce iğer şirketi zoren de yaptığı gibi.

Vestl city,1 milyon m2 kapalı alan ve 18 bin üç vardiye çalışan dev bir şirket..

Umutluyum,hem de çok..

Alıntı Originally Posted by vali Yazıyı Oku
    Temel ve teknik,bunun yanında şirktin hikayesi örtüşüyor,OV dolar bazlı bu heefleri göreceği gibi long graf. tl bazlı 300 üzeri olası görünüyor,ülkemizde ve globalde çok büyük sorunlar çıkmazsa..

İştirakleri oldukça fazla,meta nikel önemli,bataryanın ana malzemelrinden,yıllık şu ana 10 bin ton üretim,2. faz yatırım ile 20 bin ton hedefi var,ilk tesbitlere göre gördes de nihai 400 bin ton nikel üretimi planlanıyor.

Vesbe yatırım yapıyor,lentatek önemli,suudlara 20 siha anlaşması gündemde,

Togg,bu yıl 10 binaraç üretimi var,seneye 20 bin düşünülüyor,zaman içinde nihai hedef 175 bin araç..Bu araçların ekranı vestelden bildiğiniz üzre..Dahası togg kullanılan 10 çip,üretiminin vestl marifetiyle yapılması için çalışmalar sürdürülüyormuş..Bence en önemli konulardan bir tanesi de çip üretimi.yeni nesil çipler,yalnız togg için değil,tüm otomobil üreticileri için yapılan arge çalışmaları..

gelecek petrol değil,çip artık..Paranın akacağı yer burası..Her şeyde çip var..

Bu açıdan bakılınca hikaye var,piyasa bu hikayeyi alır,almaya başladı bile bence..

Patron MKK kote ettirdiği 9.5 milyon lotu tahtada satmaz,şirketinin ederini çok iyi biliyor.Kurumsal yatırımcıya satar,daha önce iğer şirketi zoren de yaptığı gibi.

Vestl city,1 milyon m2 kapalı alan ve 18 bin üç vardiye çalışan dev bir şirket..

Umutluyum,hem de çok..
    Kote ettirilen 9.5 milyon lot kurumsala satılacaksa anlaşma olmuştır yani bedelli olmaz Vestel de vali hocam

Tam tersi kurumsal temettü ister , düzenli temettünün önü açılmıştır artık Vestel de kanımca

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Kote ettirilen 9.5 milyon lot kurumsala satılacaksa anlaşma olmuştır yani bedelli olmaz Vestel de vali hocam
    Haklısınız.Ben bedelli şu anda imkansız..Lakin ben bu konudan bahsederken yukarıda,çok uv elşnde tutacaklar için,normal olan bir şeyi söyledim hisse senedi yatırımcılığında..Bir şirkete çok uv ortak olmak istiyorsanız,yapacağı bedellileri takip edin,yoksa payınız azalır diye..Bedelli yaptı,yatırımcı aldı bir kenara attı,haberi olmadı,rüçhanları kullanmadı,e ne oluyor,lot sayısı azalıyor otomatikman..Borsada görüyoruz,şirketler bedelli yapıyor,hissedarı takip etmediği için,rüçhanı kullanmıyor,bedelliye katılması lazım,diyelim parası yok katılmıyor,o zaman rüçhanları sat,aldığın para ile katıl,veya katılmak istemiyorsun,rüçhanları sat,paranı cebine koy..Bu şekilde katılmayan,rüçhanların 2. piyasada satıldığı çok durumlar yaşandı..Ben çok şaşırmıştım bu işe..Niye,hisse alan ya bu işi bilmiyor ya da takip etmiyor ya da ölmüş hisselerine sahip çıkan olmamış..Bedelli yi gündeme getirmemim sebebi bu idi..Yoksa hemen olacak değil..Günün birinde olur,amma 5 amma 10 yıl sonra,bilinmez ki..

7. Nikel, ne zaman uretilip satilacak ve bilancolara yansimaya baslayacak acaba bilgisi olan var mi?

İki muallak iştirak Meta Nikel ve Lantatek

Sayfa 722/749 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •