Sayfa 733/749 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Bugün 100 bin togg uretilse hepsi dakikalar içinde satılır gider. Yüzde 25 direkt ortağı.şu anda bu fiyatların içinde hiçbir şekilde yok. Bu fiyatlara girmeye başlarsa seyireyle cümbüşü.

Alıntı Originally Posted by denizlilicive Yazıyı Oku
    Bugün 100 bin togg uretilse hepsi dakikalar içinde satılır gider. Yüzde 25 direkt ortağı.şu anda bu fiyatların içinde hiçbir şekilde yok. Bu fiyatlara girmeye başlarsa seyireyle cümbüşü.
    Sorunda o zaten , insanlar inanmıyor bu arabanın üretim yapacağına . Bir kesimde yurtdışında üretilip buraya geliyor diyor . 4 ay geçti toplam 808 adet satılmış .

3. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Siz inandınız mı ve biz inanalım mı

5. No comment!
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

No comment!
    Bu ne hocam Bayraktar mı?

7. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Hocam sizin olay nedir

Sayfa 733/749 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •