Sayfa 428/747 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 5972 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Ses yok mu. Gümbür gümbür geliyor. 9 ayda 1.5 milyar kar. 15 milyar ciro. 1 ay içinde Hedef 47 tl. Yıl sonu için 22 milyar ciro ve 2.. 2.25 milyar TL kar cepte.

2. Son dakikada (23.58) bilançoyu gönderdi.

9 aylık 972 milyon kar. 3 aylık 372 milyon kar.

Bence güzel kar.

Hissede 3-5 yıl bekleyen çok güzel kar elde eder.

Yatırım tavsiyesi değildir.

faaliyet karını esas faaliyet diğer giderler eritmiş. ( gecen seneye göre) ama bunu faaliyet dışı diğer gelirler ile doldurup taşırmışlar. En güzeli ciro daki düzenli artış.

4. Merhabalar,

VESTL 2020/9 bilançosuna göre çıkardığım tablo ve grafikleri aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by borsakumbara Yazıyı Oku
    Merhabalar,

VESTL 2020/9 bilançosuna göre çıkardığım tablo ve grafikleri aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    elinize sağlık, teşekkürler

6. Evet vestelden yine çok güzel bir bilanço. Satışları salgından etkilenmemiş,brüt kar marjını %28,5 a çıkarmış ve sermayesinin 3 katı kar açıklamış haliyle belkide borsanın bu dönemki en iyi bilançosunu göndermiş olacak vestel.Vestelin 6 aylık bilançosuda çok güzeldi, bu bilanço ve muhtemelen yıl sonu bilançosunun da iyi geleceğini müjdeleyen bir bilançoydu . Ama nedense hisse fiyatına yansımadı 16 dan 19 a gelen bir hareket ve 3 tl lik bir prim yapmıştı o bilanço.. 3 tl yide geri alarak bu bilanço hareketine de yine 16 tl den başlamış oldu. Patron ağırlıklı hisselerin kaderi bu galiba.
    Şimdi gerçekten çok merak ediyorum ve büyük bir ilgiyle izleyeceğim vesteli yarından itibaren.Yine bir tavan yapıp sonra tık nefes olup 20 li fiyatlara mı oturacak yoksa yıl sonu ve gelecekteki yine çok karlı ve güzel bilançoları hızlı bir şekilde mi fiyatlayacak veya ağır aksak ta olsa fiyatlayacak mı?
    Benim hızlı bir çıkış beklentim olmamakla birlikte inşaallah ağır aksakta olsa vestel bu bilançoları hak edecek bir fiyata ulaşır.

7. Kafamda bir soru ve ben cevabını bilmiyorum
    vesbe'nin halka açıklık kısmı 7. 47
    kalanı vestelin
    başka bir ortak yok
    o zman vesbe'nin
    yaptığı ciro aynı zamanda vestelin cirosunun içndemidir?

8.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Kafamda bir soru ve ben cevabını bilmiyorum
    vesbe'nin halka açıklık kısmı 7. 47
    kalanı vestelin
    başka bir ortak yok
    o zman vesbe'nin
    yaptığı ciro aynı zamanda vestelin cirosunun içndemidir?
    Evet içindedir. Zaten finansal rapor ve ekli pdf yi incelerseniz orda belirtilmiştir.

Sayfa 428/747 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •