Sayfa 163/747 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 5974 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Başka hisse böyle kar açıklasa tavan olurdu .Fakat satmayacağım bu karla bu fiyatlar çok az
    genelde endeks düşerken en önden koşuyor du
    bugün niye bu hisse düşmedi hayret diyordum,bilançosunu kötü güne denk getirmişler bence ,endeks yeşilken gelseydi enaz yüzde 4 ü olurdu

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. eskiden agliyordum simdi guluyorum .500 milyon kar yapmissin gecen senenin 10 kati daha ne istiyordun be zorlu anlamiyorum ki neye gore yukseliceksin. ytd

3. sELAM
    BUNLAR PARDON 500 MİLYAR ZARAR ETTİK Mİ DİYECEKLER BU NE ALAKA YOKSA ABİLER DE BEKLEMİYORDU DA ALIMA GEÇMEDİLER ANLAMADIM.
    Durumu ifade edebilecek varsa lutfen açıklasın Blançonun okunuşunda mı sıkıntı acaba? Sitede bile kimse yok maaşallah bu kar milletin ilgisini çekmemiş herhalde.

Sazan gibi hissediyorum kendimi .::))

4. Fosil yakıtlı motor üreticileri zor günler yaşıyor.honda türkiyeden çıkıyor haberininde ardında yatan gerçek elektrikli araç üretimi ile ilgili olarak gösteriliyor.yerli elektrikli otomobilin % 19 u na sahip olan vestel ciddi olarak pil üretimine odaklanmış durumda.
    Mutlaka hakettiği çift haneli rakamlara ulaşacağına olan inancımdan hiçbirşey kaybetmedim.biriktirmeye devam ediyorum

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Aynen katılıyorum artık otomobiller elektrikli olacak ve Vestel bir pil üretimine başladığı anda dünya lideri olur.

6.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    eskiden agliyordum simdi guluyorum .500 milyon kar yapmissin gecen senenin 10 kati daha ne istiyordun be zorlu anlamiyorum ki neye gore yukseliceksin. ytd
     Alıntı Originally Posted by rasst Yazıyı Oku
    sELAM
    BUNLAR PARDON 500 MİLYAR ZARAR ETTİK Mİ DİYECEKLER BU NE ALAKA YOKSA ABİLER DE BEKLEMİYORDU DA ALIMA GEÇMEDİLER ANLAMADIM.
    Durumu ifade edebilecek varsa lutfen açıklasın Blançonun okunuşunda mı sıkıntı acaba? Sitede bile kimse yok maaşallah bu kar milletin ilgisini çekmemiş herhalde.

Sazan gibi hissediyorum kendimi .::))
    Gonderilen vuk bilançosu. Piyasanin dikkate aldığı bilanço ise ufrs konsolide bilanço.

Ikisi arasinda dağlar kadar fark olabilir. Örnek thyao. Dün vuk a göre 8 milyar tl zarar acikladi ama piyasa tınlamadı çünkü konsolide bilançoyu bekliyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. endekse göre oldukça diri durdu uzun zamandır ilk defa,
    tahtada yaşam belirtisi var. bu umut verici

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. Vesbe 622 milyon tl kar açıkladı.

Sayfa 163/747 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz