Sayfa 59/748 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 5980 madde; 465 - 472 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Sasada bilanço beklentisi bitti şimdi satış yiyor ordan çıkanlarda bizi sasanın seviyesine getirmek için gelse iyi olurdu

2. Evet arkadaşlar nasil bi yol izeleyelim..önü açık mı dersiniz yoksa uygun biyerden vedalasmak mi mantikli olur..uzun suredir hisseyi takip eden arkadaslardan bi yorum alsak..

3.  Alıntı Originally Posted by borsaforum Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar nasil bi yol izeleyelim..önü açık mı dersiniz yoksa uygun biyerden vedalasmak mi mantikli olur..uzun suredir hisseyi takip eden arkadaslardan bi yorum alsak..
    cumaya kadar çok iyi bir ilerleme kaydeder diye düşünüyorum ama siz genede buradaki yorumlara bakarak alımsatım yapmayın

y.t.d değildir

4. Yorumun icin tesekkur ederim dostum..tabi ki herkes kendi mantigiyla hareket etmeli..ama hissenin tecrubelilerinin yorumu her zaman onemlidir benim icin aklimin bir kosesinde durur ;)

5.  Alıntı Originally Posted by borsaforum Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar nasil bi yol izeleyelim..önü açık mı dersiniz yoksa uygun biyerden vedalasmak mi mantikli olur..uzun suredir hisseyi takip eden arkadaslardan bi yorum alsak..
    şaka yapıyorsunuz herhalde?? sene başında vesteli küçük yatırımcıya "çin ile ortak elektrikli otomobil üretimi ve pil üretimi vb" diye 12.50'lerden kitlediler, henüz 9.30 bile olmadı, sabırlı olan kâra geçmeden satmaz. 3-5 kademeye kâr diyorsanız verin gitsin sonra arkasından el sallar üzülürsünüz, benim hedefim 15-16 civarı, 7 ay boşa beklemedik herhalde

6.  Alıntı Originally Posted by borsaforum Yazıyı Oku
    çok uzun süredir takip ediyorum ancak bugün %20 yapsa bile veremem maalesef, maliyet çok yukarılarda kaldı

7. Vestelin gecmis hikayesini bilmedigim icin sordum sizlere..Ekranda uzun suredir takip ediyorum hareketlerini ama ayrintili hikayesini malesef bilmiyorum..Faizlerin sabit tutuldugu gun artik bu kagit ucuz kaldi diye girmistim..Maliyetim sizlere gore ucuz kaldigi icin mantikli bir karar vermem gerekiyordu..9,25 den ben ayrildim..Size daha yuksekleri nasip olsun..saygilar..

8. Fırma LG nin satın alma işini yalanlıyor ancak haber yapan kurum buna rağmen sözümüzün duyumumuzun arkasındayız diyor..ilginç

Sayfa 59/748 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •