Sayfa 252/746 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. 2 aydır buraya uğradığım yoktu 7.05den almış 5.25leri görmüş sonrada 8.80lerden çıkmıştım.bu hisseye 5ler 6lar 7lerden girmedi isen

bunun böyle olacağını bilmen lazımdı arkadaş.hisse alırken kazanılır satarken değil bu ettiğiniz feryadı bizlerde çok ettik 8.80den

çıktım kurtuldum dedim 14 gördü şimdi karmı ettim zararmı bende bilemedim.

2.  Alıntı Originally Posted by sabırlıborsacı Yazıyı Oku
    O.Çocukları 14-13-12-11 ve 10 lardan sürekli satıyorlar, alana veriyorlar, son 2 yıllık vestl tecrübeme dayanarak söylüyorum ki, daha çok satacaklar, zira yıl sonunda açıklanması planlanan yerli otoya kadar iyice düşürüp yüksekten alanları bıktıracak, lotları iyice toplayacak ve yerli oto haberi ile tekrar roketleyecekler... Şerefsiz bunlar...
    en mantıklı açıklama bu hisseyi çıkarken değil uyurken alacaksın günlük peşinde olupta borsada kazanan varmı acaba

3.  Alıntı Originally Posted by çaresiz Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanında hata böyle h..... Bir projeye dahil etmesi hatadır.Bunlar bu projeyi de sadece yatırımcıları soymak için kullanan h....... sürüsü , yedi sülalen gün yüzü görmesin Ahmet Nazif Zorlu inşaAllah tez zamanda tüm şirketlerini satmak zorunda kalırsın
    İnşallah.
    Adam diye gezinip bu ramazan gününde ah alıyorlar.
    Millete bu gün sattırıp yarın da +9 yaparlar terse düşürürler.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    2 aydır buraya uğradığım yoktu 7.05den almış 5.25leri görmüş sonrada 8.80lerden çıkmıştım.bu hisseye 5ler 6lar 7lerden girmedi isen

bunun böyle olacağını bilmen lazımdı arkadaş.hisse alırken kazanılır satarken değil bu ettiğiniz feryadı bizlerde çok ettik 8.80den

çıktım kurtuldum dedim 14 gördü şimdi karmı ettim zararmı bende bilemedim.
    ortak bende ayni senin gibi 7 tl ort. ile 5.25 li fiyatlari görmüş sonrasinda 10 tl den cikmistim sonra 14 ü gördüydü...
    sanirim herkes sabri kadar kazanıyor. ..
    tekrar kac tl den girmeyi düşünüyorsun?

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. iştah kabartıcı şekilde düşüyor valla rakamlar çok iyi 7 lere filan düşerse yüklü girerim bu hissede beklenti bitmez

6. Bu küçük yatırımcı soyanların ne kadar da seveni varmış, laf edilmesi zoruna gidiyor

7. Ahmet Nazif Zorlu inşaAllah yerli otomobil projesinden çıkarılır bu soygun işlerinde biter.Sonrada yancılarınla beraber iflas edersin

8. Vatandaş veryansın edip duruyor ama, 1 senedir burada yazılanlara göre hareket etselerdi bu duruma düşmezlerdi. Herşey ortada. Şirkete son çeyrek yüklü kar ettirdiler, yükseldi kur etkisiyle. İç piyasa iyice öldü, ekonomik durum malum ilk çeyrek zarar açıkladı ve şimdi çöküyor. Endeks olmuş 86.000. Bundan normal bir durum yok. 5 leri gördük daha 5 ay önce.

Sayfa 252/746 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •