Sayfa 18/748 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 5983 madde; 137 - 144 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. zarar umduğumdan az

2.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    zarar umduğumdan az
    aracı kurumların ortak beklenti raporuna göre 50 milyon zarar bekleniyordu diye okumuştum, 25 milyon zarar gelmiş, beklenenin yarısı yani güzel haber, bu hisseyi yukarı taşıyacaktır diye düşünüyorum.

diğer güzel bir haber BIST'ten gelmiş, paylaşalım...
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/682076

Açıklamalar
    01/03/2016 tarihli ve 02.UUE.01 sayılı Pay Piyasası İşleyişine İlişkin Uygulama Usulü ve Esasları (UUE) uyarınca Pay Piyasasında BIST 100 Endeksi kapsamında bulunmayan ve açığa satışa konu paylar ile borsa yatırım fonu katılma belgelerinde uygulanmakta olan yukarı adım kuralının 09/05/2018 tarihli işlemlerden başlamak üzere 09/07/2018 tarihine kadar iki ay süreyle (bu tarihler dahil olmak üzere) BIST 100 Endeksinde bulunan ve açığa satış yapılabilen paylarda da uygulanması kararlaştırılmıştır.

Buna göre; bu tarihler arasında BIST 100 Endeksinde bulunan ve açığa satış yapılabilen paylar da dahil olmak üzere açığa satış işlemi yapılabilen tüm sıralarda açığa satış işlemi, açığa satışa konu olacak sermaye piyasası aracının en son gerçekleşen işlem fiyatından daha yüksek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilebilecektir.

Ancak, açığa satışa konu olan sermaye piyasası aracının en son gerçekleşen fiyatının bir önceki fiyattan daha yüksek olması hâlinde açığa satış işlemi en son gerçekleşen fiyat düzeyinden de yapılabilecektir.

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=24150

seçimler için hissenet anketi açılmıştır
    oylama gizlidir. oyunuz hiçbir şekilde gözükmeyecektir.
    hissenetin anketleri net skoru göstermez sadece forumun genel eğilimini yansıtır. ama genede oylamaya ne kadar çok katılan olursa o kadar sağlıklı olur.biz mal derdindeyiz sen seçim derdinde demeyin oyunuzu kullanın
    sadece oyumuzu kullanalım yorum yapmayalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    zarar umduğumdan az
    Hangi aracı kurum 50 milyon zarar bekliyordu....foreksın anketi yok mu ortalama beklenti neydi

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İlk önce 10,20, sonra 9,75, sonra 9,50, sonra 9,25 dip artış düşmez diyerek insanları yanıltan ve düşer demeyi geç düşebilir diyenleri bile forumdan afaroz edenler bu gün bol bol yazarlar umarım...
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Ne tavsiyesi deliyim ben deli,,,

6.  Alıntı Originally Posted by Hellscream Yazıyı Oku
    İlk önce 10,20, sonra 9,75, sonra 9,50, sonra 9,25 dip artış düşmez diyerek insanları yanıltan ve düşer demeyi geç düşebilir diyenleri bile forumdan afaroz edenler bu gün bol bol yazarlar umarım...
    ne yani şimdi sen tahminini tutturdun diye herkes suçlu mu oldu

7.  Alıntı Originally Posted by yorumcu Yazıyı Oku
    ne yani şimdi sen tahminini tutturdun diye herkes suçlu mu oldu
    Ben herkesi değil. Artık düşmez, burası dip deyip kesin konuşanları suçluyorum. Kendi düşüncelerinden başkasına tahammül edemeyen ve başkalarına da sebep olanları suçluyorum...
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Ne tavsiyesi deliyim ben deli,,,

Eşleşme 8.35

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 18/748 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •