Sayfa 19/748 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 5983 madde; 145 - 152 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by yorumcu Yazıyı Oku
    ne yani şimdi sen tahminini tutturdun diye herkes suçlu mu oldu
    sen onu kaale alma yorumcu gardaş, adam "süper acemi" borsa konusunda ya da bilerek öyle yapıyor, günlükçü gibi seans içi fiyatlardaki en ufak dalgalanmada intiharı düşünecek kadar psikolojisi bozuk ehehe kimse burası dip demedi, düştükçe alıyorum dedim ama diplerden elindeki hisseyi küçük yatırımcıya kaptırmak istemeyen tahtadaki spek'in forumdaki uzantıları hisseyi kötülemek ve küçük yatırımcı hisseyi 8-9 aralığından alıp kâr edemesin diye her türlü yalan dolan iftirayı yazıyor işte, ne de olsa ağzı olan konuşuyor. nakiti olanlar için bu fiyatlar kaçmaz, spek'in forumdaki adamları ben vestl aldıkça çıldırıyor, ellerindeki hisseyi ucuza kaptırdıkları içn hırslarından çatlıyorlar. dün ve bugün yazdıklarımın doğruluğunu bizzat hisse tahtası onaylıyor, endeks ekside vestl +%2 şu an, çatla speeeeeekkk ehehe

2. yabancılar doları 4.30-4.35 aralığından satıp dipten borsaya giriyorlar,
    aklı ve nakiti olan bu fırsatı değerlendirir, benden söylemesi...

3.  Alıntı Originally Posted by hisseci Yazıyı Oku
    sen onu kaale alma yorumcu gardaş, adam "süper acemi" borsa konusunda ya da bilerek öyle yapıyor, günlükçü gibi seans içi fiyatlardaki en ufak dalgalanmada intiharı düşünecek kadar psikolojisi bozuk ehehe kimse burası dip demedi, düştükçe alıyorum dedim ama diplerden elindeki hisseyi küçük yatırımcıya kaptırmak istemeyen tahtadaki spek'in forumdaki uzantıları hisseyi kötülemek ve küçük yatırımcı hisseyi 8-9 aralığından alıp kâr edemesin diye her türlü yalan dolan iftirayı yazıyor işte, ne de olsa ağzı olan konuşuyor. nakiti olanlar için bu fiyatlar kaçmaz, spek'in forumdaki adamları ben vestl aldıkça çıldırıyor, ellerindeki hisseyi ucuza kaptırdıkları içn hırslarından çatlıyorlar. dün ve bugün yazdıklarımın doğruluğunu bizzat hisse tahtası onaylıyor, endeks ekside vestl +%2 şu an, çatla speeeeeekkk ehehe
    Yöneticiler mesajları silmiş ne yazık ki. Ben 9,25 ten bir kısmını sattım adet artıracağım dediğimde dipten sattın acemisin çık git durma buralarda dedin. Ben günlükçü de değilim. Hisse %2 artı diyorsun, 2 gün önce 9,25 ten satan bu gün 8,40 tan yerine koyabilirdi.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Ne tavsiyesi deliyim ben deli,,,

4.  Alıntı Originally Posted by Hellscream Yazıyı Oku
    Yöneticiler mesajları silmiş ne yazık ki. Ben 9,25 ten bir kısmını sattım adet artıracağım dediğimde dipten sattın acemisin çık git durma buralarda dedin. Ben günlükçü de değilim. Hisse %2 artı diyorsun, 2 gün önce 9,25 ten satan bu gün 8,40 tan yerine koyabilirdi.
    Yalan dolanı silerler tabii ne sandın, spek'e ve adamlarına forumda yer yok! Nereden alıp nereden sattığın kimseyi ilgilendirmez, aklı olan 8,40'tan da alır 9,25'ten de hatta 8.90'dan da. Buna parçalı alım denir, acemiler bilmez bunları ehehe

5.  Alıntı Originally Posted by hisseci Yazıyı Oku
    Yalan dolanı silerler tabii ne sandın, spek'e ve adamlarına forumda yer yok! Nereden alıp nereden sattığın kimseyi ilgilendirmez, aklı olan 8,40'tan da alır 9,25'ten de hatta 8.90'dan da. Buna parçalı alım denir, acemiler bilmez bunları ehehe
    Sen ne saçmalıyorsun? Sen kimsin bana ithamda bulunuyorsun ben 1 yıldır bu sayfayı takip ediyorum yazıyorum. Gelmişsin abuk subuk konuşuyorsun.

1 tane haber veya teknik paylaştığın yok. İçime doğdu çıkacak deyip duruyorsun. He çıkacak spek de senin çıkacak demeni bekliyordu zaten. Boş boş yorum yapıyorsun.

Ben şuradan aldım şuradan sattım gibi bir yorum da yapmadım. Bu sana son cevap yazışım. İstediğin kadar ağlayabilirsin burada....
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Ne tavsiyesi deliyim ben deli,,,

6.  Alıntı Originally Posted by Hellscream Yazıyı Oku
    Sen ne saçmalıyorsun? Sen kimsin bana ithamda bulunuyorsun ben 1 yıldır bu sayfayı takip ediyorum yazıyorum. Gelmişsin abuk subuk konuşuyorsun.

1 tane haber veya teknik paylaştığın yok. İçime doğdu çıkacak deyip duruyorsun. He çıkacak spek de senin çıkacak demeni bekliyordu zaten. Boş boş yorum yapıyorsun.

Ben şuradan aldım şuradan sattım gibi bir yorum da yapmadım. Bu sana son cevap yazışım. İstediğin kadar ağlayabilirsin burada....
    Boş yorum yapıyorsun hem de bomboşşş, küçük yatırımcı kağıt hazır düşmüşken alıp kâr etmesin diye elindeki kağıdı kötülüyorsun aklınca, yer miyim? yemeeemmm! Daha dün 9.25'ten sattım diye yazan sensin, her cümlen başka yalan yahu. Ben ağlamıyorum tam tersine gülüyorum çünkü 8-9 nereden bulursam alıyorum 3 gündür, spek ve tayfası ağlıyor ucuzdan mal kaptırdı diye ehehe şimdi endeks de +%1 ve vestel +%4 bu da senin gibi borsadan anlamayan acemilere kapak olsun! 1 tane haber paylaşmadım mı? Bu da yalan! Daha dün akşam paylaştım haberi, sen forumu okumuyorsun, sadece sataşma amacıyla forumda boş laklak yapıyorsun, bu da böylece tescillenmiş oldu ehehehe

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...44#post2029844

arada bi alir satarim bu tahtada bayaa bi eskiyiz azcok huyunu biliriz.yine ucuz yirtmisiz. ..yarin mallari yerine koyarim muhtemelen
    dün akşamdan dediğim gibi de oldu,bizim tahtadaki sebastiani cok seviyorum
    8.50 ort. ile

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 19/748 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •