Sayfa 358/746 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Bu deutsche her gün yaklaşık 500.000 lot çekmeye başladı tahtadan, ne duydular ne gördüler bilmem ama çok iştahtılar hisseyi bırakmaya niyetleri yok gibi.

2. Vestel de isim bitsin borsadan cikicam, durum iç açıcı değil.

3. Ortam kötü kolla dötü modu var.
    Ama bir yandanda fırsatlar var.
    Ne yardan ne serden misali.

4. Doçe arkadaş geç mi kaldı?kaçta gelir?

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ortam kötü kolla dötü modu var.
    Ama bir yandanda fırsatlar var.
    Ne yardan ne serden misali.
    Ortam falan kalmamış dostum, oturduğum evi kentsel donusumden yeniden yapacaktık az önce müteahhitle konuştum adam patladı, kiraya geçmiştim taşındığım evin sahibi battı ne olcak bende bilmiyorum.

6. Doçe başladı alımlara 12.95'ten hadi bakalım...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Ortam falan kalmamış dostum, oturduğum evi kentsel donusumden yeniden yapacaktık az önce müteahhitle konuştum adam patladı, kiraya geçmiştim taşındığım evin sahibi battı ne olcak bende bilmiyorum.
    Deme dostum, çok geçmiş olsun. Faiz, eflasyon ve kur üçlüsü ortam çok şahane diyor ama aması var işte.

Sayfa 358/746 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •