Sayfa 225/748 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 5984 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Hissede benle helal para kaldık galiba helal para adlı ortak inş satıl diye diye sattıracak galiba bu Vestel’i ��
    Baran Aga hayatimin en zor hissesiyle bas etmeye calisiyorum. ) celik gibi sinir lazim bu hisseye . Benim vadem belli 2021. Inan bu fiyatlardan da aliyorum . her kademeden aliyorum. Bu hisse benim gelecegimmm 5 yil sonra hissenin yerin 3 lu rakamlar olarak goruyorum . beklentinin babasi var bu hissede en kotu ihtimal satacaklar sirketi o zaman zaten ucacagizzzz . zorlu bu fiyatlardan kimseye malini vermezzz. millet rahat olsunnn dusersede cikaracaklar mecbur . yatirim tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    Baran Aga hayatimin en zor hissesiyle bas etmeye calisiyorum. ) celik gibi sinir lazim bu hisseye . Benim vadem belli 2021. Inan bu fiyatlardan da aliyorum . her kademeden aliyorum. Bu hisse benim gelecegimmm 5 yil sonra hissenin yerin 3 lu rakamlar olarak goruyorum . beklentinin babasi var bu hissede en kotu ihtimal satacaklar sirketi o zaman zaten ucacagizzzz . zorlu bu fiyatlardan kimseye malini vermezzz. millet rahat olsunnn dusersede cikaracaklar mecbur . yatirim tavsiyesi degildir
    İnş beklentilerin gerçekleşir.. o kadar inanmışsın ki bu Vestel’e umarım haklı çıkarsın.. fakat bu iki haftadır olağan dışı hareketlere rağmen bi haber düşmemesi beni tedirgin ediyor.. elimdeki malım bir kısmını kaptırdım ama kalanı biraz daha tutmakta kararlıyım

3.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Hissede benle helal para kaldık galiba helal para adlı ortak inş satıl diye diye sattıracak galiba bu Vestel’i 😀
    Uzuncu olarak ben de varım. Sanırım bu forumdaki en eskilerden biriyim. Yıllar önce bu forumda "Güneşe Yolculuk" diye bir ütopya vardı. Helal Para rumuzlu arkadaşın yazdıklarına katılıyorum. Aslında bu hisse tam evladiyelik!

4. Etrafta, sessizce izleyenler var.

5. Hisse 5 lerdeyken keşke bütün paramı yatırsaydım diyorum şimdi hisse 11 lerde 20 lere geldiğinde keşke yatırsaydım diyeceğim yine 😃 30 lara geldiğinde artık isyan ederim niye donuma kadar satıp girmedim diye ama bu hisseye giren 2019 sonunda güzel haber gelince zaten 20 ler gelir diye düşünüyorum

6. Biz hep buradayız....
    may the force be with you

7.  Alıntı Originally Posted by chaksever Yazıyı Oku
    Uzuncu olarak ben de varım. Sanırım bu forumdaki en eskilerden biriyim. Yıllar önce bu forumda "Güneşe Yolculuk" diye bir ütopya vardı. Helal Para rumuzlu arkadaşın yazdıklarına katılıyorum. Aslında bu hisse tam evladiyelik!
    Kozaa ile aranız nasıl hocam eskilerden olarak ? Ya da bir yorumunuz var mı ?

8. kağıdın anlık takaslarına göre bu kağıdın çok sert bir hareketi olacağa benziyor ama yönü ne tarafa olacak acaba ytd....

Sayfa 225/748 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •