Sayfa 425/746 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Çok şükür iyiyim..geçmişte sana faydam olmuş olmasına sevindim..Son zamanlarda çok dua aldığımı hissediyorum. .çünkü ruhum hafif ve rahat ..kalpten Kalbe yol varmış derler..

Erbos geçmişte bende iz bırakan bir hissedir..birbirimizi seviyorduk..
    Aldıktan hemen sonraki gün gelen iyi bilanço ile çok kısa sürede yüzde 60-70 kazandigim bir hisseydi..

Topiklerinde de çok güzel dostluklarım oldu...

Vestel e gelince Son zamanlarda kimseye kar vermeyen inatçı bir tahtacisının olduğunu görüyorum. .ben zarar ettim açıkçası bu saatten sonra incelemek için olsa yüzüne bakmak istemiyorum...

Vesteli satıp aldığım egegubremden memnunum..çünkü girdigimden beridir hisse adeta bana hoş geldin dercesine coştu. .

Zaman zaman trade ile birlikte uzun tutmaya niyetlendim. .gerisi de kısmet nasip diyorum..

Bu arada vestelde kalan tum KY dostlara ben başarılar diliyorum. .
    YUCE ALLAH yolunu her daim acik ve aydinlik etsin durust insan...

SM-G615F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Laptop ve tablet satışları patlamış, yok satıyormuş, bunun vestele etkisi olurmu acaba?

3. kama var güzel duruyor teknik acıdan. ytd
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

4. 500 bin adet yerli leptop dağıtılacak. Vestel bu ihaleyi kesin alır. Daha önce iskinin sayaç okuma ihalesini aldı tüm okuyucuların telefon ve yazıcıları vastel tarafından sağlandı.bilancolara cok guzel yansıyacak diye düşünüyorum.ytd.

5. VESTEL laptop ve tablet üretmiyor bildiğim kadarıyla
     Alıntı Originally Posted by hakbern Yazıyı Oku
    500 bin adet yerli leptop dağıtılacak. Vestel bu ihaleyi kesin alır. Daha önce iskinin sayaç okuma ihalesini aldı tüm okuyucuların telefon ve yazıcıları vastel tarafından sağlandı.bilancolara cok guzel yansıyacak diye düşünüyorum.ytd.

6. Vesbe ile fark baya arttı, gitmemekte cok israrci kagıt anlaşılır gibi değil

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Vesbe ile fark baya arttı, gitmemekte cok israrci kagıt anlaşılır gibi değil

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Valla öyle, ben de tercihimi bundan kullanmıştım ama çok büyük fark attı bize vesbe.
    20 üstü olması lazımdı bunun da, çok ayrıştı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Bu farasis nereden çıktı bilen var mı? Gsr kapital öle ortak pil fabrikasi kurmadı mi vestel? Farasis ile gsr aynımı? Durum hakkında bilgisi olan var mı?

Mi 9T Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 425/746 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •