Sayfa 509/749 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Manisa ilinde ilk üç çeyrekte geçen seneye göre elektrik elektronik ihracatı TL bazlı yüzde 75 artmış iken istedikleri kadar aşağıya bassınlar.

https://nethaberturk.com/elektrik-el...arlik-ihracat/

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    Yatırımlarımı temel analize dayalı yaptığım için bu verileri önemsiyorum, vesbe ve Vestel ortaklığında ihracat tarafındaki güçlü artış bizi her çeyrek bir adım öne çıkarmaya devam edecektir, yabancı zaten bistten çıkıyor Vestel e özgü bir döngü değil, Türk borsasina yatırım yapan için Vestel de vesbe de nokta atış bu dönemde

2.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    vestel malesef dük oldu diye kandığım hisse stop yapmadık bilanço temettü çok iyi dedik mal çıkmak için kullandılar tabii bence maliyet 29 artık satılmaz şimdi ne olur aylık ve haftalıkta

1- ema 9 a değdim döktüm yatay sonrası çıkış

2- indikatörlerde hiç geri dönme emareleri yok ben 21 e gidiyorum derse bu %90 ikili tepe yapacak ve trendi sonlandıracak demektir. (ben böyle öğrendim) haftalık grafiklerde ema 9 a değme teknik düzeltmedir. 21 e değme isteği trendin sonlanacağı habercisidir. günlükte 21 e değme isteği yine teknik düzeltme altına sarkma ve üstüne çıkamama 1 hafta ve fazlasında trendin sonlanacağı habercisidir.

dikkatli olunmalı

hele 100 lira hedef fiyat vermeler falan hiç olmadı Tokkan hocam 100 lira olur 2025 de bu sizi haklı çıkartmaz. 6 ay içinde ne olacak mühim olan o eğer EMA 9 bu iki hafta tutmaz ve 21 e yol alırsa bu yıl bir daha 40 lar görülüp ikili tepe yapar. sonra trend biter. bunu siz benden daha iyi biliyor olmalısınız.

eğer 9 a değer bu iki hafta üzerinde kalırsa teknik düzeltmedir deyip yeni bir formasyon olusumu ile yeni yönler ararız. bir hissenin temeli patron tarafından kullanılabilir. grafik hazırlanır bilanço-haber ardından gelir. temettü gibi ,atalayanlara mallar dağıtılır ve yeniden toplanana kadar aylar boyunca yatay ve düşen trend oluşabilir.
    Hancimiyiz yolcumuyuz önce karar vermek lazım.Hanci isek sorun yok,yolcu isek tren kaçtı gibi...100 tl hedefi bilmem ama hisse şuan 50 tl den islem görse kimse haketmiyor demezdi...

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Temettü var deyip vesbe den vestele geçenler de kafa kafaya geldi pek bi avantaj kalmadı.
     Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    doğruyu görenler alım yaptı. yukarıda açıklanan ihracat verileri çok güzel. işler iyi gidiyor. daha da iyi olacak. çünkü avrupa futbol şampiyonası ve yaz olimpiyatları satışları arttıracaktır. hikayeleri var. yüksek temettü ve sermaye arttırımı.. alım için daha uygun bir şirket zor bulunur. en ucuz sanayi şirketi.. geri çekilip daha sonra hızla yükselen hisseler çok gördük. 2021 vestel in en iyi yılı olabilir..
    Grafik Yorumcusu

5.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Manisa ilinde ilk üç çeyrekte geçen seneye göre elektrik elektronik ihracatı TL bazlı yüzde 75 artmış iken istedikleri kadar aşağıya bassınlar.

https://nethaberturk.com/elektrik-el...arlik-ihracat/

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    Dün akşam bende bunu araştırdım, Manisa elektrik elektronik ihracatının yarıdan fazlası vestele ait, beni korkutan finansal giderler tahmin etmek imkansız.

6. vestl.jpg
    Bu grafigi yorumlayabilecek arkadaş var mı? 1999-2021 nisan arasında dev bir çanak görüyorum. sonrası ne olabilir acep

7. Gelecek zamanda çanak tamamlanacak

8. Öncelikle herkese selamlar vestl ve vesbede ne oluyor sorusuna cevabını bulmak gerekiyor.ben vesbeyi 27 liradan alıp 54 civarı hissede pozisyonumu kapattım. Şimdi vestl ile ilgileniyorum patron zaman zaman hisselere satış yapıyor derinlik sağlamak için diyor derinlik sagliyosunda maşallah sadece vesbede 14 milyon lot sattın parayı kasaya koydun 500 mio TL yakın peki bu vestelin vesbede sattığı 9 mio lot parası ne olacak cevap basit şirketi buyutmen gerekiyor para lazım sistemin çok iyi kurmuşsun ama bunu yaparken piyasa ile yapman mantıklı olurdu aşağıya gelerek degil

Sayfa 509/749 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •