Sayfa 323/747 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Mart ayında 6 liradan 14.57 ye gitmişti bu kara kaçan. İçindeydim o rallide ama erken sattık baktık arkasında uzun süre. Şu yerli oto hikayesi ile ilk hedefi 14.57 dir bana göre.

2. Arrow

'Teknoloji ve internetin hayatımıza girmesiyle birdenbire çoklu kanallar oluştu. Böylece alışverişin her noktadan yapılabileceğini gördük ve bambaşka bir dünyaya ilerlemeye başladık'- Vestel Ticaret AŞ Genel Müdürü Ergün Güler:- 'Ocak ayında yerli operatörümüz Vestelcell ile bütün mağazalarımızda hizmette olacağız'

https://m.timeturk.com/perakende-gun.../haber-1314698

3. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Onların iPhone'u varsa öbür tarafın da Samsung'u var, Venüs var, Vestel var." açıklamaları sonrası hisseleri büyük artış gösteren Vestel, şimdi de telefon operatörlüğü işine giriyor.

Geçen sene reis bir ara bu sözleri söyledikten sonra Vestel gaza gemişti Vestel Cell de tamammış.

4. Sayın maharaj emekleriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim

5. Sn. MAHARAJ inşallah yakın zamanda marttaki gıbı guzel bir ruzgar daha yakalanır hissede yabancılar oldukça iştahlı, bu arada emekleriniz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Mart ayında 6 liradan 14.57 ye gitmişti bu kara kaçan. İçindeydim o rallide ama erken sattık baktık arkasında uzun süre. Şu yerli oto hikayesi ile ilk hedefi 14.57 dir bana göre.
    Beklentilerin gerçekleşeceği döneme girdik, belki bu hafta yerli oto işi sunumu yapılır, Vestel Cell, Taylanlı akücü vs. sırada.
    Normalde böyle beklentili bir hisse seneyi dedğiniz zirveyi geçmesi lazım, yabancıların sürekli paylarını artması da buna işaret ediyor, daha da toplamaya niyetleri varsa yukarıdan alsınlar artık, diğerleri 2-3'e katladı, bu daha yolun başında.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Takaslarda deutschenin istikrarlı alımları çok dikkat çekici.
    Son 1 ayda cuma günkü alımlarıyla 4 milyon küsur lot oldu.

8. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bakanlığının 2020 bütçesinin görüşmeleri sırasında, yerli otomobilin Ar-Ge çalışmalarına değinerek, "Otomobil Girişim Grubu yerli elektrikli otomobil ile ilgili çalışmalarına devam ediyor. Oradaki batarya grubu ile biz ortak çalışıyoruz. Çünkü pil teknolojileri sadece otomobil sektörünü değil birçok sektörü etkileyecek kabiliyette bir teknoloji" diye konuştu. 500 kilometre menzile sahip olacak olan ve aralık ayında prototipi kamuoyu ile paylaşılacak yerli otomobilin Ar-Ge ekibi de yıl sonuna kadar 300 kişiye ulaşacak. Ar-Ge içerisinde en önemli paylardan birini batarya teknolojileri oluştururken, buraya yapılacak yatırım 11. Kalkınma Planı'nda da yer aldı. Bu kapsamda, rekabet gücünün geliştirilmesi için "Otomotiv Destek Programı" hayata geçirilecek. Programla sensör, batarya, yakıt hücresi ve yazılım gibi alanlarda teknoloji ve üretim kabiliyetlerinin geliştirilmesi sağlanacak. Yerli otomobil için teşvik mekanizması geliştirilerek proje tamamlanacak.

Bakan bir tek bu işi vestel yapıyor dememiş ama anlayan anlamıştır anlayacağını.
    Bu işte pastanın büyüğü vestelin ama hissede en küçük dilimi vestel aldı.
    Asuzu ne yapmış öyle, 7 lerden 13 liraya kadar yakmış lastiklerini.

Sayfa 323/747 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •