Sayfa 709/748 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719 ... SonSon
Arama sonucu : 5983 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Grup şirketlerine borç verme durursa Vestel uçar ,ama bu kararı da tek bir kişi verebilir malum kişi veya malumun ilamı
    sanırım vesbe'ye borç verme işi bitti diye biliyorum, vesbe'de vestel olmadan yurtdışı piyasasında iş yapıyor, tabi yanlış biliyorsam düzeltin

Alıntı Originally Posted by kenblock Yazıyı Oku
    sanırım vesbe'ye borç verme işi bitti diye biliyorum, vesbe'de vestel olmadan yurtdışı piyasasında iş yapıyor, tabi yanlış biliyorsam düzeltin
    Vesbeye borç verilmiyor , en çok zorlu holdinge veriliyor son bilançoda 6 milyara yakın

3. VESTEL temeli sağlan şirket az lot ile yakalandım 1 yıl önce neredeyse 2 katı lotum vardı. Onun için üzüldüm. Güzel Bilanço gelmeden bu hisse içten haber alıp gider. 2 yıl öncesine bakın bu seferde benzer durum söz konusu spekin hedefi nedir bilmiyorum. Bu hareketin sonucunona bağlı 100 olursa şaşıramam tekrar 25 olursa alırım.

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Vesbeye borç verilmiyor , en çok zorlu holdinge veriliyor son bilançoda 6 milyara yakın
    O para da Zorlu Enerji ye gidiyordu

5. Zoren hisse satışı için kuveytlilerle görüşüyormuş bu iş gerçekleşirse Vestel için süper olur. Ayrıca togg un Twitter paylaşımında Vestel i etiketlemesi de hisseyi hareketlendirdi haftaya Vestel için güzel olacaktır.

En büyük beklenti, zorenin hisse satışı. Olursa büyük bir kamburdan kurtulacak.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    Zoren hisse satışı için kuveytlilerle görüşüyormuş bu iş gerçekleşirse Vestel için süper olur. Ayrıca togg un Twitter paylaşımında Vestel i etiketlemesi de hisseyi hareketlendirdi haftaya Vestel için güzel olacaktır.

En büyük beklenti, zorenin hisse satışı. Olursa büyük bir kamburdan kurtulacak.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Olmazsa gerisin geriye gıçımızın üzerine otururuz galiba...

7. Vestel 2 şirkete para yediriyor. 1. zorlu holding oda zorlu enerjiye veriyordu. 2. meta nikel
    Eğer zorlu enerji satılırsa borç oranı güzel şekilde azalabilir. Birazda vestel beyaz esya sattı onuda borç kapatmak için kullanmış olabilir. Bence önümüzdeki sene togg araç sarj istasyonu, batarya, otomobil parçası satışı, beyaz eşyanın toparlaması ve togg satışıile 10 milyar net kar gelir. oda fiyatı en az şuanın 3 katına çıkarır.

Sayfa 709/748 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •