Sayfa 675/749 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: VESTL - Vestel

Morukçu arkadaş mı bu kovboy

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. Bir masum ky Vestelin MORUKLARI nin planini bozabilir.

3. Şahsi kanaatim , bu tahtanın sahipleri , döviz yükselmeden önce aşırı mal kaybettiler ve dövizde alıp başını gidince malı toparlayamadılar. Şimdi sattıkları TL fiatından malı almak için cırmalıyorlar , lakin herkes zararda olduğundan verdikleri malı alamıyorlar. Alan herkes dövize göre aşırı zarar etmiş durumda. Bence biz dövize karşı ne kadar zararda isek bu tahtayı tutanlarda dövizin azizliğine uğradıklarından zararlarını biz küçük yatırımcılara yıkmaya çalışıyorlar. Küçük yatırımcıda istediklerini vermeyince böyle agresif bir şekilde , kendilerince uyanıklık yaparak bulanık suda balık avlamaya çalışıyorlar.Yabancının gitmesi , patronun müdahele etmemeside bunların istedikleri gibi , pervasızca at oynatmalarını sağlıyor. Neticeye ulaşmak için her şeyi deniyorlar. Bu görüşler şahsıma ait olup sadece beni bağlar. Herkes kendi doğrusuna göre hareket etsin.

4. Moruklar moruklukların vazgemıyor.

5. vestelin MORUKLARINA MORUK olduklarını hatırlatmak ; bundan kurtulamayacaklar gibi.

6. Buna ne diyorsunuz ? Kusluda biri paylasmis

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 81 ile şarj istasyonu kurulacakmış 300 milyon TL teşvikte yanında var mı Türkiye’de Vestel’den başka şarj istasyonu üreten yok peki bu pastadan pay alacak olan bir şirket yarın yüzde kaç yükselir yüzde 10 tavan yapar peki Vestel yapar mı hayır neden peruklu pçi yüzünden genel kurulu iple çekiyorum saygıdeğer vestel ceoları cıoları başkanları sekreterleri kralları paşaları hele görüşeceğiz genel kurulda sizinle bir daha insan yüzüne çıkamayacaksınız

Enerjisa da var Gerel var
     Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    81 ile şarj istasyonu kurulacakmış 300 milyon TL teşvikte yanında var mı Türkiye�de Vestel�den başka şarj istasyonu üreten yok peki bu pastadan pay alacak olan bir şirket yarın yüzde kaç yükselir yüzde 10 tavan yapar peki Vestel yapar mı hayır neden peruklu pçi yüzünden genel kurulu iple çekiyorum saygıdeğer vestel ceoları cıoları başkanları sekreterleri kralları paşaları hele görüşeceğiz genel kurulda sizinle bir daha insan yüzüne çıkamayacaksınız
    ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 675/749 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •