Sayfa 413/746 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Kimin alip kimin ciktigi bizi ilgilendirmiyor. Varsa temel teknik tabanli yorumunuz paylasin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    sanamı sorucaz birader sen kimsin ?

2. Bu hisse az çok temeli sağlam endekse ayak uydurması gereken bir hisse, bu günlerde geri kalmış bulunmakta, hem sektörüne göre hem endekse göre.

Yazan arkadaşları da oldukça gergin gördüm. Alanın aldığını, satanın sattığını yazması bence de gereksiz, ama buna sert tepki göstermekte bir o kadar gereksiz.

Böyle bir hissede günlerce kayda değer bir yorum yazılmaması enteresan

Vergi dairesi 3 aylık bilançosu zarar ama konsolide ne olur belirsiz, kap bildiriminde kar payı dağıtılmayacağı açıklanmış bu yarın olumsuz etkileyebilir bugün endekse ayak diremesi de ondanmış muhtemelen

3. vestel elektronik kar payı dağıtmama kararı aldı, vesbe ise genel kurulda onaylanırsa hisse başı brüt 0.68 kuruş temettü dağıtacak. Vestel vesbe nin %95'ine hakim..

vesbe piyasa değeri 4.56 milyar lira..
    vestl piyasa değeri 4.68 milyar lira..

4. Temettü verilmemesi beklenti dahilinde olan bir durum. etki yaratacağını sanmıyorum.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Bu hisse az çok temeli sağlam endekse ayak uydurması gereken bir hisse, bu günlerde geri kalmış bulunmakta, hem sektörüne göre hem endekse göre.

Yazan arkadaşları da oldukça gergin gördüm. Alanın aldığını, satanın sattığını yazması bence de gereksiz, ama buna sert tepki göstermekte bir o kadar gereksiz.

Böyle bir hissede günlerce kayda değer bir yorum yazılmaması enteresan

Vergi dairesi 3 aylık bilançosu zarar ama konsolide ne olur belirsiz, kap bildiriminde kar payı dağıtılmayacağı açıklanmış bu yarın olumsuz etkileyebilir bugün endekse ayak diremesi de ondanmış muhtemelen

5. Bu 5 milyon lotun piyasaya sürülmesi bende başka hisler uyandırdı. birol mutlu'nun (kap'a da bildirim gönderdi) hisse payının artması ile ilgili bir rahatsızlık mı var? bu baskı nedir böyle?

6. Demekki o 5 milyon lot nakda dönmenin başka yolu.... Burası Borsa burdan çıkış yok

7. Bu hareketleri begenmedim. Vestel gibi bir hisseye yakismiyor. Nazli gelin misali

8. 1 hafta da ne kadar olumsuzluk varsa hepsi oldu.Yarın umarım iyi şeyler olur

Sayfa 413/746 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •