Sayfa 200/749 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    6.50 lerden toplayan 4 günde köşeyi döndü , Maldivlerde 1 haftalık tatili hak etti , tebrikler...
    Toplayan da kendileri, yükselten de..Arada tecrübesiz saf temiz kalpli cici yatırımcıların (kurbanların) canı yanıyor.Kural bu.Sonuçta vestel, hissesi olana para yatırmadı, ürtmece.Alan olmazsa 50 ye kadar da sürer 100 e kadarda, ama alan oldumu kârını cebe koyar, biraz da çakarken satar...Döngü bu..Gaza gelip atlamamak lazım..

2. Arkadaş doğru söylüyor, 10 tl üstünden almak yürek yemekle eşdeğer. ..alıcı gelmezse de tahtanin spekisi yukarı sürer de sürer

kurali herkes bilir

16.96 Since 27 Aralık 2023

3. arkadaslar ben bu hisseyi uzun suredir takip ediyorum. bu hissenin ooluru 10 da degil 20 de .sirketin dunya firmasi olma yolunda buyuk atilimlari var ve sonuna da geldi arakdaslar. sirf pil fabrikasindan 2.5 milyar dolar yillik satis hedefi var daha ne olsun. arti aptigi son tv anlsmasi ve bunun yaninda vesteli satin almak isteyen dunya firmalariyla ortakliklar ve yurtdisi borsasina acilma hedefi. su anda sirketin piyasa degeri 700 milyon dolar bile degil artik bu fyatlar ne kadar dusuk oldugunu siz dusunun. resime buyuk bakin evet bu tahtanin spegi cok acimasiz ama yabancilar alimlarda cok guclu. sonsuza kadar yukselmicek ama bence asil yukselis daha baslamadi. yatirim tavsiyesi degildir. dusuncelerim beni baglar

saygilarimla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    6.50 lerden toplayan 4 günde köşeyi döndü , Maldivlerde 1 haftalık tatili hak etti , tebrikler...
    5,47 maliyetim var nereyi hak ettim tatil olarak

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    ____________V_K____________

5. borsada işlem gören hisselerde ki fiyatlamalar bazan hayal edemediğiniz seviyelere gelebilir...bunun birkaç sebebi var
    1- hisse uzun zamandır bir grup tarafindan çaktırmadan toplanir ve yeterince olgunlasinca hareket başlar
    2- hissenin beklentisi büyüktür,mal kıymetli hale gelmiştir, fiyata bakilmaksizin satanin mali havada kapilir
    3- tekniği güzellesmistir,fiyati ucuzdur bir ivmeyle gider
    4- piyasada mantik işlemez, patron mal satacaktir ve hisseyi yukarı itekler ,yukardan ele vermek için .
    5-
    kisacasi
    siz spek değilseniz hareketlere anlam aramaya gerek yok.
    şanslıysaniz ve diplerden mal aldiysaniz , büyük ikramiye size vurdu . böyle şeyler kirk yilda bir olur o da size denk gelmiştir

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Aciga satış bugün ne kadar yapıldı.acaba.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    5,47 maliyetim var nereyi hak ettim tatil olarak

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Urfa balikli göl cikti sansina

SM-G615F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 200/749 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •