Sayfa 138/749 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. açığa satış yapanlar elbet bi gün pes edecek yada tahtayi 2 li fiyata düşürecek .. ordan da acik yapamazlar ya

4 tl olmadan 1 lot bile almam daha
    benim lotlari unut spek kardeşim asla vermem nikah kıydım çünkü
    istediğin kadar fiyati düşür
    amk param oldukca 50 lot 50 lot alicam düştükce aliyon zati
    ömrümü yedin ömrümü
    ya beraber baticaz yada z.ke z.ke yukarı doğru gidecen elin mahkum g.tün gardiyan

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. 2-3 yıl önce defter degeri yaklaşık 2 civarındaydi endeks 80-85 binlerdeydi, hisse 6 liradan işlem görüyordu, endeks 90 binlerde vestelin defter değeri 7.18'dir, vestel uzun süren bir yükseliş trendini kırmış. Toplaması zaman alabilir, bu fiyat aralığı uzun vadeli yatırım için uygun sayılır, ytd değildir.

3. viobdan elime az bişii para geçti
    5.64 den 50 lot daha aldim genclik. .sebo çatlasin ohhh miss miss elindeki mali 10 yilda topluycam spek bozuntusu seni

4. İlginç gelebilir ; ama ben Denizbank'tan geçen hafta eksilen 4.5 milyon lotun Zorlu Holding'ten Zorlu kontrolünde bir şahıs hesabına geçmiş olabileceğini(virman ile) zannediyorum! Belki de burada önemli bir soru sorulabilir;" Bu virman birkaç ay önce 10 üzeri bir rakamdan olabilecekken neden neredeyse yarı fiyatından oldu!?" Ya da" acaba hisse fiyatı arkası da gelecek olan bu virmanlar için mi düşürüldü?" Nedense akşamdan bu yana aklım bu deli sorularla meşgul!!

5.  Alıntı Originally Posted by chaksever Yazıyı Oku
    İlginç gelebilir ; ama ben Denizbank'tan geçen hafta eksilen 4.5 milyon lotun Zorlu Holding'ten Zorlu kontrolünde bir şahıs hesabına geçmiş olabileceğini(virman ile) zannediyorum! Belki de burada önemli bir soru sorulabilir;" Bu virman birkaç ay önce 10 üzeri bir rakamdan olabilecekken neden neredeyse yarı fiyatından oldu!?" Ya da" acaba hisse fiyatı arkası da gelecek olan bu virmanlar için mi düşürüldü?" Nedense akşamdan bu yana aklım bu deli sorularla meşgul!!
    Evet o soruyu bende soruyorum nere kapboldu o kadar lot.bunlar bir seylerin hazirliginda kesinlikle 2019 da cok haber duyacagiz vestelden. Inisslah ilk haber vestelin satisi olur o zman burda benim bil etahmin edemiyecegimiz fiyatlari konusuruz. Am er yada gec vestel bence satilir .adamlar sektoru degistiriyor gibi geldi bana . Artik agirlik batarya ve elektrikli otomobiller olabilir. bekliyecegizzz sabir edicegizzz en kotu durumda bile vestelin olusu 20 tl dir arkadaslar. su anda 350 milyon dolara dusmus piyasa degeri. zorlu bu fiyata verecekse sikreti hemen alalilim iki gun sonra zaten 500 e babamizin ogluna satarizzz. bu oyunlar malesef bizim turk borsalarinda olurrr. senin sirketin benim sirlketim zorluu sana bir srvet bagladim hic olmadi alirim sandalyemi cekerim fabrikanin onune nasil olsa ortak degilmiyiz :)

yatirim tavsiyesi degildir

Zorlu bizim vesteli ucuz finans kaynağı olarak görüyor
    Vestelden kazandığı parayı kendi şirketlerine aktarıyor
    Vestel hep alacaklı gözüküyor
    Daha geçenlerde zorlu holding e ait olam maden şirketinin % 50 sini 250 milyon dolara Vestel’e sattı
    Reelde holdinge verilen nakit para
    Bize şirket hissesi olarak geri ödendi
    Belki bu şirketin ederi 50 milyon dolar bile değil

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. ortaklar toplanim şirketi biz alalim,bu böyle olmuycak...
    hergün düş düş nereye kadar

8. İndikatörleri kuvvetli sat veriyor, almak için az daha beklenmeli.

Sayfa 138/749 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •