Sayfa 909/912 İlkİlk ... 409809859899907908909910911 ... SonSon
Arama sonucu : 7291 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1. Oyuncusu cok olan bir hisseye daldik patron cakali kapanista 1.65 e dokundurdu, bakalim nereye kadar sarkitabilir! Tilki ne yapmaya calisacak Izliyoruz. Hayirli kazanclar ytd

2.  Alıntı Originally Posted by doktor... Yazıyı Oku
    işlem hacmin az sığ bir tahtasın...

Ama grafik okadar sıkıştı ki almadan edemedim...

15günün sabır sürem var...

Bakalım görelim...
    5 günü geçti kaldı 10gün...

Direnişe devam...

Bakalım görelim...

3.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    5 günü geçti kaldı 10gün...

Direnişe devam...

Bakalım görelim...
    Cumaya kalmaz diyorum. Grafik sıkışmış, 1.66 tekrar girdik. Bakalım aşağı veya yukarı, 1,78 ilk nokta, üzeri sert atabilir. 65 51 önemli destek 51 güçlü destek, al sat gittik geldik. Bu sefer iyi olur inşallah. Ytd.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bunlar tam kaşarlanmış O.. sövsende ciksen de bana ısın demiyorlar

5.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    Oyuncusu cok olan bir hisseye daldik patron cakali kapanista 1.65 e dokundurdu, bakalim nereye kadar sarkitabilir! Tilki ne yapmaya calisacak Izliyoruz. Hayirli kazanclar ytd
    Acgozlu patron somurmeye devam ediyor, bos bir maden haberiyle milletin eline 3 4 liralardan bosaltti, bu ulkede kanun adalet yok bence, spk maliye personeli odalarinda otursunlar patronlar vurgun yapsin borsada. Hem sirketten kazaniyorlar hem de borsadan. Guzel is bence. Ytd

6. Borsada sirket sahipleri ve ust yonetimin malvarligina bakmayin, onlarin esleri ve yakin akrabalarinin hesaplarina bakmaniz yeter, Adamlar kendini niye ele versin!!!

7. #Avod #avod #AVOD #Borsaistanbul Değerli yatırımcılarımız,günlerdir şirketimizin hisse senetleri üzerinde kanunsuzca manipülatif işlem yapan Şeker yatırım,A1 Capital Yatırım,info yatırım Hakkında Gerekli adli makamlara ve SPK'ya başvurularımız yapılmıştır .AVOD A.Ş.

Tweet atmışlar dün

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Avod yatirimci iliskiler birimi Ozlem efecan yi 2 defadir ariyorum ne hikmetse musait degil. Neden cikmazlar telefona?

Sayfa 909/912 İlkİlk ... 409809859899907908909910911 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •