Sayfa 910/912 İlkİlk ... 410810860900908909910911912 SonSon
Arama sonucu : 7291 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: AVOD - A.V.O.D. Gıda ve Tarım

1. Yarin persembe, genelde spk bulteni yayinlaniyor, bakalim yine spk isbirligi ile ne cakallik cevirecek patron? Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    1,389
    Tıcaret bakanlıgı`nın bugunku resmı gazete`de yayımlanan 1-31 agustos 2019
    tarıhlerı arasında duzenlenen harıcte ısleme ızın belgelerının
    (h) lıstesınde yer alan bılgıler soyle

ongorulen ongorulen
    fırma unvanı ıhracat($) ıthalat($)
    ------------ --------- ----------
    yunsa 3.425.200 12.555.000
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazıdıklarım ön görülerim arkadaş sohbeti varsayımları gibi farztmek gerekir almak satmak size aittir çünki para sizindir ..

3. 1 liralardayken almayip yukardan almak!!! benimkisi de biraz mallik. Bu hisseyi cok ovduler yok 8 lira 10 lira olacakmis, arkadasim 1.xx dan aldi 3 lirayi gordu satmadi neymis 8 liralara cikacakmis!!! Sanirim maliyetinin biraz ustunde verdi. Sirket ust yonetimi vurguncu tayfa, yatirimci iliskiler birimini 2 defa ararim Hanim efendi cok yogunmus! Bu sirkete maliye spk operasyon yapmali, araci kurumlarin islemlerini takip etmeli geriye donuk. Yatirimci buyuk zararda. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    5 günü geçti kaldı 10gün...

Direnişe devam...

Bakalım görelim...
    Doktor bey sizi diğer kağıtlardan hatırlıyorum. Boş konuşmazsınız. Avod için tanıdığınız süre içinde görmek istediğiniz hareket ne? Kaç kademe yukarısı örneğin?
    Bir hissede beklenti yükselişse kesin birileri zarar edecektir.
    Yorumlarım kendi tahminlerimdir kimseye doğru yanlış yönlendirmede bulunmak istemem. YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by xmanxxx Yazıyı Oku
    Doktor bey sizi diğer kağıtlardan hatırlıyorum. Boş konuşmazsınız. Avod için tanıdığınız süre içinde görmek istediğiniz hareket ne? Kaç kademe yukarısı örneğin?
    Avod un önünde ciddi bir frenleyici var. Nezaman alımlar artsa kademeye 600-700bin yığıp önünü kesiyor. Bugün gün içi birkez izin verdi 66 a kadar soluksuz gitti sonra yine aynı senaryo. Küçüklerin elinde fazla hisse var anlaşılan..
    1.70 ilk hedef ile 2.05 takip ediyorum açıkcası.. ancak bu 10günlük periyotda ancak 1.74 hedeflenebilir. Bugün diğergünlerden farklı olarak işlem hacmi ciddi yükseldi.. çıkışı destekledi, sanki harekete başlayacak gibi.. yakın noktada stop koyup yani; 1.60 stop ile (günsonu kapanış) süreyi uzatıp az daha sabredeceğim..
    bakalım görelim..

6. Grublar atladi bugun, ama spek 1.67 de durdurdu, fazla goze batan bir hisse, cok ky varsa iyi degildir. hayirlisi ile cikayim da baska guzel hisseler su an uygun durumda. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by hissesiz Yazıyı Oku
    #avod #avod #avod #borsaistanbul değerli yatırımcılarımız,günlerdir şirketimizin hisse senetleri üzerinde kanunsuzca manipülatif işlem yapan şeker yatırım,a1 capital yatırım,info yatırım hakkında gerekli adli makamlara ve spk'ya başvurularımız yapılmıştır .avod a.ş.

Tweet atmışlar dün

mı 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    haber kaynağınız nedir ben avod resmi sitesinde göremedim böylebir tweet

8. Bende tweeter da gördüm #Avod başlığı altında
     Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    haber kaynağınız nedir ben avod resmi sitesinde göremedim böylebir tweet
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 910/912 İlkİlk ... 410810860900908909910911912 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •