Sayfa 22/81 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon
Arama sonucu : 641 madde; 169 - 176 arası.

Konu: KRDMB - Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. B Tipi

sabah acilis seansi ve ilk islem kademesinden alislarimin sadece yarisi gercekleserek bi %7 portfoy gecisini d den b ye tamamladim...) pek istekli gelmedi..ama ben istekliyim ahahah
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    sabah acilis seansi ve ilk islem kademesinden alislarimin sadece yarisi gercekleserek bi %7 portfoy gecisini d den b ye tamamladim...) pek istekli gelmedi..ama ben istekliyim ahahah
    Biliyorlar galiba laz inadı olduğunu verdikce alacağini sn. Karadereli.
    Sadece espri tabi..

Alıntı Originally Posted by Pardaillan Yazıyı Oku
    Biliyorlar galiba laz inadı olduğunu verdikce alacağini sn. Karadereli.
    Sadece espri tabi..
    sn pardaillan hedefimden kim gelirse gelsin,kim ne yaparsa yapsin, ne derse desin vazgecmem algimda ve hedefimde sapmalara izin vermem...sizin gibi yatirimcilarla ayni hissede olmanin verdigi ayri bir guvende yok degil ) 171- 173 d den 194 -195 b ye sadece %17 lik bir gecis saglayabildim..ama bu bile miktar olarak benim gibi birinin eline gecmesini istemiyecekleri bir oran saniyorum..)ozellikle sig B hisselerinde...
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sayın Karadereli;Havada yağmur kokusu var mı.?
    Hafif bir rüzgar esiyor da:-))

sn kar adam cahilligimi mazur gorun hic bir sey anlamadim

kardemir portfoyum 3 esit parcaya bolunerek a b d olarak ayarlanmstir..hayirlisi olsun...d de gosterdigim sabri tutunmayi calkantilara karsi verdigim mucadeleyi en onemlisi positif bakis acimla anlik olumsuzluklardan etkilenmeyen durusu insallah buradada gosteririm ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    sn kar adam cahilligimi mazur gorun hic bir sey anlamadim
    Hisse de ,Biraz hareketlenme var 2.05 gördü.Yukarı yön devam eder mi.?

kardemir portfoyum 3 esit parcaya bolunerek a b d olarak ayarlanmstir..hayirlisi olsun...d de gosterdigim sabri tutunmayi calkantilara karsi verdigim mucadeleyi en onemlisi positif bakis acimla anlik olumsuzluklardan etkilenmeyen durusu insallah buradada gosteririm ...
    Arada c yok o da b ile birleşmişti galiba..
    Sahi b yi konuştukta A nereden çıktı sn.karadereli.

Sayfa 22/81 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •