Sayfa 26/81 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon
Arama sonucu : 641 madde; 201 - 208 arası.

Konu: KRDMB - Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. B Tipi

1. Hakkımızda herşeyin hayırlısı

2. kapanışa doğru dünkü hereketini yapacak mı bakalım.

3. Sn pardalian ve karadereli yorumlarınızı ilgiyle takip ediyoruz bilgilendirmeleriniz için teşekkürler.

kdrmd de ivme hareketini yakalayanlardanım ancak son zamanda krdmb düşük kaldığını düşerek buradan aldığım posizyonda yüksek kaldım.

B'nin devamlı baskı altında kalması hakkında fikirlerinizi paylaşabilirmisiniz ?

4. 50 kademe fark olmuştu bir ara şimdi tekrar 20 kademe. yani birazda bununla ilgilenin. 50 olmasın 30--40 olsun bari.

5.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    50 kademe fark olmuştu bir ara şimdi tekrar 20 kademe. yani birazda bununla ilgilenin. 50 olmasın 30--40 olsun bari.
    Bende öyle düşündüm aldım ama ne olduysa o andan sonra oldu

6. fark düştü 18 e ...bir ara sanırım farkı kapatacklar demiştim vayy sen milleti gazamı getiryorsunda hissleri sattırp D mi aldırmak istiyorsunda cart curt o yazdıgımda D 1,40 dı B 2,15 fark kapanmaz diyenler eee noldu şimdi . e biz ne anlarızki siz nik degişmeden devam ettiniz oldunuz kıdemli başcavuş biz nik degiştik olduk acemi er

Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    fark düştü 18 e ...bir ara sanırım farkı kapatacklar demiştim vayy sen milleti gazamı getiryorsunda hissleri sattırp D mi aldırmak istiyorsunda cart curt o yazdıgımda D 1,40 dı B 2,15 fark kapanmaz diyenler eee noldu şimdi . e biz ne anlarızki siz nik degişmeden devam ettiniz oldunuz kıdemli başcavuş biz nik degiştik olduk acemi er
    Vira Bismillah, gece geldik sabah sabah cevap vermekle başladık..Ne de olsa sizinle bu konuda bir yazışmamız olmuştu forumda üzerime alındım.Neler yazmışsın bakalım;

Alıntı Originally Posted by T a K a

karanlık odada buyüklü satışlar ve alışlar 1,62 ye 124400 lot kalış...ve a-b nin cıkışlarda yukarıya cıkmamak icin direnmek.düşüşlerde D den daha aşağı düşerek ...acaba aradaki makası kapatmak ve yine kendi düşüncem tek catı altında birleşme yoluna gitme gibi bir plan olabilirmi ????
     Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    bence kafa kafaya gelecek diyorum.ama B den oraya gecmem çünkü B durur durur D nin 2 ayda yaptıgını 2 saatde yapar böylede .... bir hisse
    Tarih 7 Haziran 2017 O zaman da acemi erdin şimdi de öyle..
    O zaman Kardemir d 1.61, kardemir b 1.88 kapanışları Aradaki fark 27 kademe..
    Senin söylemin ne idi ?? Makası kapatıp tek çatı altında birleşecekler mi? Bu konuda da ben ; grupların imtiyaz hakkı nedeniyle bunun mümkün olmayacağını, ancak mevzuat değişir, onu yaparlar bunu yaparlar yinede mümķün olmayan dediğiniz şey mümkün hale gelir benzeri ifade kullanmıştım ve gülücük işareti ile hayrola taka kardeş a ve b yi sattırmaya mı çalişiyorsun demiştim..
    Yani bu yazın bana, başka nick değiştirmeyen varsa ve bu konuda sizinle yazıştı ise cevap hakki vardır mutlaka..
    Neyse biz konumuza dönelim. Aradaki fark 27 kademeden 20 kademeye düştüğü için mi bu özgüven?
    D nin iki ayda yaptığını B 2 dk. da yapar dediğin güvenin niye kayboldu..Yoksa kardemirlerde silkelendin mi?? Uğradığın hisse topiklerine baktım da, kardemirden baya bir uzak kalmışsın...
    Sahi merak ettim, kardemir D 1.40, B 2.15 olduğu dönem ne zamandı ? çünkü benim B alışım 1.75 ve maliyet bugün icin 1.60..
    Eeee aynı dönemde askerlik yapmadığımıza göre kardemir kışlasında , başcavuş arkadaş kim ? çok merak ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Pardaillan Yazıyı Oku
    Vira Bismillah, gece geldik sabah sabah cevap vermekle başladık..Ne de olsa sizinle bu konuda bir yazışmamız olmuştu forumda üzerime alındım.Neler yazmışsın bakalım;

Tarih 7 Haziran 2017 O zaman da acemi erdin şimdi de öyle..
    O zaman Kardemir d 1.61, kardemir b 1.88 kapanışları Aradaki fark 27 kademe..
    Senin söylemin ne idi ?? Makası kapatıp tek çatı altında birleşecekler mi? Bu konuda da ben ; grupların imtiyaz hakkı nedeniyle bunun mümkün olmayacağını, ancak mevzuat değişir, onu yaparlar bunu yaparlar yinede mümÄ·ün olmayan dediğiniz şey mümkün hale gelir benzeri ifade kullanmıştım ve gülücük işareti ile hayrola taka kardeş a ve b yi sattırmaya mı çalişiyorsun demiştim..
    Yani bu yazın bana, başka nick değiştirmeyen varsa ve bu konuda sizinle yazıştı ise cevap hakki vardır mutlaka..
    Neyse biz konumuza dönelim. Aradaki fark 27 kademeden 20 kademeye düştüğü için mi bu özgüven?
    D nin iki ayda yaptığını B 2 dk. da yapar dediğin güvenin niye kayboldu..Yoksa kardemirlerde silkelendin mi?? Uğradığın hisse topiklerine baktım da, kardemirden baya bir uzak kalmışsın...
    Sahi merak ettim, kardemir D 1.40, B 2.15 olduğu dönem ne zamandı ? çünkü benim B alışım 1.75 ve maliyet bugün icin 1.60..
    Eeee aynı dönemde askerlik yapmadığımıza göre kardemir kışlasında , başcavuş arkadaş kim ? çok merak ediyorum.
    sana demedim sanırım o zaman size şu işareti yollamıştım ama burdan ayrılmadım herzaman B deyim

Sayfa 26/81 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •