Sayfa 61/81 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon
Arama sonucu : 641 madde; 481 - 488 arası.

Konu: KRDMB - Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. B Tipi

1.  Alıntı Originally Posted by Pardaillan Yazıyı Oku
    Temettü dağıtımından önce olmaz, çünkü o zaman eski hisse senedi, yeni hisse senedi ortaya çıkar , zaten A B D gibi üç çeşit senet varken A yeni A eski vs. olmaz..
    Ancak ben kar payı dağıtımından sonra yani 2. taksit den sonra belki 2019 sonu, belki 2020 geçmiş yıllar karından karşılanmak üzere bir bedelsiz bekliyorum. Neden derseniz, USD bazında öz sermayesi 2014 yılına göre artmışken, ödenmiş sermayesi yarısından bile aşağıya geldi. Kayıtlı sermaye tavanı 3 milyar tl.. Eninde sonunda artıracağını tahmin ediyorum..

Not : yapsalardı aynı anda %22 kar payı, %20 kar payı karşılığı bedelsiz denilebilirdi.. Ama o zamanda hisseye çok talep gelirdi..
    istenmedi herhalde..

**Resimde çıkmamış. ilk kolondan başlayarak 2018 -2017-2016-2015-2014 şeklinde..
    Yatırım tavsiyesi değildir.. Şahsi düşüncemdir.
    bilgi için tşkler..şimdi düşününce temettüden ayrı olarak bir bedelsiz biraz zor gözüküyor evet

Alıntı Originally Posted by Pardaillan Yazıyı Oku
    Bu arada a ve b hissesine sahip kişiler mesela B de Kamil Güleç.. bu hisseye ne kadar değer biçer, bu hisselerini olası bir satışta kaça satar.. Az çok tahmin edebiliyorum ve bu nedenle düştü, yükseldi demeden rahat bir şekilde durabiliyorum hissede.. Onlar bizden daha çok hesap kitap yapıyor.. 2 sene önce genel kurul öncesinde B hisse lotunu yükseltmek için geleni gideni topladı.. 2020 ikinci yarıda yine aynı şeyi bekliyorum. Tabi bende gelen kar payları ile hisse sayımı yükselterek itina ile devredeceğim o zaman..

Yatırım tavsiyesi değildir..
    gerçek yatırımcılık bu işte,ben henüz o kadar uzun vadeli düşünme aşamasına geçemedim borsada,ilk başladığımda günlük oynuyordum sonra 1-2 aylık taşımaya başladım,son senelerde 10-12 ay kadar bekliyorum aldığım hissede,daha fazlasında psikolojim yıpranıyor aynı hissede,tabi geçen yıl gibi krize yakalanınca beklemekte faydadan çok zarar getiriyor o ayrı,inşallah biz de senin gibi aldığımız hisse gerçek ederine ulaşana kadar beklemeyi öğreniriz

2.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku

bir de A-B epey zamandır beraber hareket ediyordu bu gün B aleyhine 4 kademe fark oluştu bu da ayrı bir hüsran oldu,ben de ful A ve B deyim,şu an grup içinde en ucuz kalan B oldu
    fiyat farkı oluştu dedik A grubunu aşağı çekerek dengelediler,B yi yukarı çekip eşitleseydiniz olmazdı de mi..

3. 3 aylık bilanço da Brüt Kâr Marjı % kaç olur?

Asla ve Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. aşağıya yığmışlar alışları verin malınızı diyorlar resmen,hep kendileri kazansın kimse kuruş fayda görmesin ne biçim bi hale getirdiler bu borsayı ya ağaların pozisyonu tamamsa yukarı değilse millet verinceye kadar sürün,fk mış ucuzmuş kar süpermiş hepsi boş sanki

5. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Heyetinden Kardemir'in Raylı Sistem Yatırımlarına Tam Not - Basın Açıklaması

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Kardemir bugün, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından geniş kapsamlı bir heyeti ağırladı. Kardemir'in raylı sistemlere yönelik üretimlerini ve yatırımlarını yerinde görmek üzere bugün Kardemir'e gelen bakanlık heyetinde, Sanayi ve Verimlilik Genel Müdürlüğü ve AR-GE Teşvikleri Genel Müdürlüğünden Daire Başkanı, Şube Müdürü, Uzman, Uzman Yardımcısı, Mühendis ve Araştırmacılar ile Karabük Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü yer aldı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Kardemir arasındaki işbirliğinin artırılmasını amaçlayan ziyarette, konuk heyet Kardemir Genel Müdürü Dr. Hüseyin Soykan ve diğer şirket yetkilileri ile birlikte düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda, Kardemir'in başta hızlı tren ve yüksek hızlı tren olmak üzere konvansiyonel yeni hatlar, metro ve tramvay hatları için demiryolu rayı üretimleri ile yük trenleri, yolcu trenleri, yüksek hızlı trenler, hafif raylı sistemler ve lokomotiflere yönelik demiryolu tekeri üretimleri ve Kardemir ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasındaki işbirlikleri ele alındı.

Toplantı sonrası düzenlenen teknik gezide Ray ve Demiryolu Tekeri üretim proseslerini de yerinde inceleyen Bakanlık heyeti, Kardemir'in raylı sistemlere yönelik üretim kabiliyetlerinden büyük memnuniyet duyduklarını belirterek Kardemir'den ayrıldı.

***KRDMA* *KRDMB* *KRDMD*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi

***KRDMA******KRDMB******KRDMD*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler KRDMA

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Yolbulan Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/744972

BIST

(05/03/2019 - 09:16:46)

kendi kendine vermeler , almalar..

http://share.matriksdata.com/share.a...03051018584564

Tacirlere baskı görevi vermişler herhalde..

http://share.matriksdata.com/share.a...03051255447174

Sayfa 61/81 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •