Sayfa 63/81 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon
Arama sonucu : 641 madde; 497 - 504 arası.

Konu: KRDMB - Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. B Tipi

1. piyasa ağaları açığa satarak düşüşlerden de para kazandıkları sistem olduğu sürece ucuzluğun da bir anlamı olmuyor böyle,ne zamanki ellerinde yeterince hisse birikir o zaman yukarı sürerler tabi onun sebebi de yüksek fiyatlardan gene millete kitlemek bir de ordan düşürürken para kazanmak,sistem büyükleri daha daha palazlandırmak yatırımcıyı soymak üzerine kurulmuş bi kere,biz ky olarak ancak yükselişe şirketin değerlenmesine yatırım yapabiliriz o yüzden sistemin keyfini beklemekten başka çaremiz yok

2. Çıkan hisseyi almazsın fezaya gider, ALIRSIN TEPENE GEÇİRİRLER düşen yetesiye düştü artık çok ucuz dersin dibi yok. lanet olsun bu piyasaya adım attığım güne. çiller genel başkan seçildi ertesi pazartesi girdim. bir ömür

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Çıkan hisseyi almazsın fezaya gider, ALIRSIN TEPENE GEÇİRİRLER düşen yetesiye düştü artık çok ucuz dersin dibi yok. lanet olsun bu piyasaya adım attığım güne. çiller genel başkan seçildi ertesi pazartesi girdim. bir ömür
    aynen öyle syn kitapci34,ne yana dönsek kıçımız açıkta kalıyor..siz baya bi eskisiniz belli ki,ben o zamanlar liseye gidiyordum doğru dürüst para yok ama ufak tefek harçlıklarla bişeyler yapmaya çalışıyordum hem de piyasayı öğrenmek istiyordum,şimdi düşününce görüyorum ki o zamanlar borsada speklerde patronlarda bir racon varmış en azından,temettü vereni bedelsiz yapanı güzel kar açıklayanı bir iki tık yukarı atarlardı hissede hapis kalan olmuşsa kurtarırlardı aylarca yıllarca süründürmezlerdi,hatta yeni halka açılan şirketlerin en az 3 tavanı olurdu,arada bir de ralli denen şey olurdu 1 lira altında hisse kalmazdı,ya şimdi,fiyatlar geberdikçe daha da gebertiyorlar yetmiyor temelli batırıyorlar elini verdiysen kolunu da kopartıyorlar,kısaca meydan çakkala çukkala kaldı,sistemi de bunlara göre ayarladılar zaten hesap soran eden de yok,ama hala bir umut direniyoruz bakalım bizde kayış ne zaman kopacak

4.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    aynen öyle syn kitapci34,ne yana dönsek kıçımız açıkta kalıyor..siz baya bi eskisiniz belli ki,ben o zamanlar liseye gidiyordum doğru dürüst para yok ama ufak tefek harçlıklarla bişeyler yapmaya çalışıyordum hem de piyasayı öğrenmek istiyordum,şimdi düşününce görüyorum ki o zamanlar borsada speklerde patronlarda bir racon varmış en azından,temettü vereni bedelsiz yapanı güzel kar açıklayanı bir iki tık yukarı atarlardı hissede hapis kalan olmuşsa kurtarırlardı aylarca yıllarca süründürmezlerdi,hatta yeni halka açılan şirketlerin en az 3 tavanı olurdu,arada bir de ralli denen şey olurdu 1 lira altında hisse kalmazdı,ya şimdi,fiyatlar geberdikçe daha da gebertiyorlar yetmiyor temelli batırıyorlar elini verdiysen kolunu da kopartıyorlar,kısaca meydan çakkala çukkala kaldı,sistemi de bunlara göre ayarladılar zaten hesap soran eden de yok,ama hala bir umut direniyoruz bakalım bizde kayış ne zaman kopacak
    Bu fiyatlar bu hisseye sadece anı olarak kalırda, hissede olurmuyuz orası meçhul, bu psikolojiyle ortak...

5. saçmalıyor piyasa a,b,d nin hiç ama hiç bir farkı yok birleştirsinler gitsin diyorum, belki bir sinerji de oluşur, yatırımcının kafası karışmaz vs.

Tacirler yine iş başında..

7. Sözüm gençlere, bakmayın benim oradan oraya zıpladığıma. Bu hisseyi sabredip elinizde tutarsanız, büyük terslikler olmaz sa paranızı 7 yılda temettü olarak geri alırsınız. firmanın büyümesi hissenin değerlenmesi de size kar. Kolaymı bunu yapmak çok zor her hafta, ay bir çok hissenin fiyatını katladığını seyrederken. ŞU BİR GERÇEKKİ onları yakalamaktan KOLAYDIR.

8. Hadi a ve b 'yi de 10 kademe yukarı çekin olsun bitsin

Sayfa 63/81 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •