Special Days Image
Sayfa 74/81 İlkİlk ... 24647273747576 ... SonSon
Arama sonucu : 641 madde; 585 - 592 arası.

Konu: KRDMB - Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. B Tipi

Ben bu yol bulanlari anlamiyorum...kardemirleri yukari cekmek isteyen icin en ideal krdmb cunku takasda A nin yarisi ....b nin 7 de birnde...ben olsam krdmb ye yuklenirim digerleri arkadan gelir...tabi baska sekilde yollarini bulmuyorlarsa

2. Ne biçim bir gün, +10 dan - 5, soygun var..
     Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    Ben bu yol bulanlari anlamiyorum...kardemirleri yukari cekmek isteyen icin en ideal krdmb cunku takasda A nin yarisi ....b nin 7 de birnde...ben olsam krdmb ye yuklenirim digerleri arkadan gelir...tabi baska sekilde yollarini bulmuyorlarsa
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

aylık

Yolbulanlar bizim bilmedigimiz birseymi biliyor..satmaya doyamadilar

5. kağıt yüzde 8 yazan yok ayıp be ayop

6. Sen yolunmasan ben yolunmasam o yolunmasa biz yolunmasak bu yolunu bulanlar kimi yolacak ,,bu yolunu bulanlar icerden bilgiyi gec karast verici hemde mutlak azinlik payla ,,zarar trilyonlarca borc katrilyonlarca kaymagi yigen yolunu bulalar avcaip ciftlik olmys vah kardemir vfah sahi liman kaca mal etmius bu yolunu bulanlar herkes bunu konusuyo bu kadar aleni hisseleme abidikleme gidiklama yapan yolun bulanlar bikmadi yol bulmakta

7. Ee hadi hayırlısı bi hareket var

8. KARDEMİR yılda 200 bin demir yolu tekeri üretecek

KARABÜK (AA) - Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarının (KARDEMİR), yılda 200 bin demir
    yolu tekeri üreteceği bildirildi.
    Fabrika tarafından yayımlanan faaliyet raporunda yer alan yönetim kurulu açıklamasında,
    şirketin geçen yıl 2 milyon 305 bin ton sıvı çelik üretimi, 2 milyon 184
    bin ton nihai ürün üretimi, 2 milyon 243 bin ton nihai ürün satışı gerçekleştirdiği
    belirtildi.
    Satış gelirlerinin 5 milyar
    583 milyon liradan 6 milyar 76 milyon liraya ulaştığı
    kaydedilen açıklamada, "Şirketimiz bu zorlu dönemde yüzde 11 FAVÖK marjı sağlamış
    ve 2019 yılı 548 milyon lira brüt karlılık, 80,6 milyon lira net karlılıkla
    kapatılmıştır. Bu dinamik yapı içerisinde yönetim stratejimizin temelini şirketimizi
    3,5 milyon tonluk üretim hedefine ulaştıracak yatırımların tamamlanması,
    katma değeri yüksek ürün çeşitliliğimizle birlikte hizmet kalitesi ve verimliliklerimizin
    artırılması, sıkı maliyet kontrolü, çevre
    ve insan odaklı yaklaşımla
    sürdürülebilir bir büyüme oluşturacaktır." ifadeleri kullanıldı.
    Faaliyet raporunda yer alan açıklamada ise Türkiye'de ham çelik üretiminin geçen
    yıl yüzde 9,6 azalarak 33,7 milyon ton seviyesinde gerçekleştiği ve Türkiye'nin
    küresel ham çelik üretiminde dünyada 8'inci sıradakini yerini koruduğu bildirildi.

KARDEMİR'in toplam sıvı çelik üretimini yıllık 3,5 milyon ton seviyesine çıkarmayı
    hedeflediği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:
    "KARDEMİR yaklaşık 50 bin kişinin ekonomik hayatını doğrudan etkilemekte, yeni ürünler
    geliştirmek ve sektördeki rekabet gücünü artırmak amacıyla faaliyetlerine
    devam etmektedir. Bu kapsamda, 2019 yılında ithalat ile karşılanan katma değeri
    yüksek yeni ürünler geliştirme çalışmalarına ağırlık verilmiştir. Şirketimiz
    bünyesinde özellikle ülkemizde üretimi bulunmayan otomotiv, savunma ve demir yolu
    sanayileri tarafından kullanılan yüksek katma değere sahip yeni ürünlerin üretimi
    ve geliştirilmesi için önemli adımlar atılmıştır."
    Fabrikanın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla ray üretimine başladığı
    aktarılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
    "KARDEMİR çelik kollarıyla Anadolu'yu kucaklamaya devam etmektedir. KARDEMİR, sadece
    ülkemizin ihtiyacını karşılamakla kalmamış, son 10 yılda dünya pazarlarına
    yaklaşık 314 bin ton demir yolu rayı ihracatı gerçekleştirerek, ülkemize yaklaşık
    240 milyon avro değerinde döviz girdisi de sağlamıştır. Şirketimiz
    120 bin
    yük treni, 40 bin yolcu treni, 20 bin lokomotif ve 20 bin de hafif raylı sistem
    tekeri olmak üzere yılda 200 bin demir yolu tekeri üretecektir. Almanya, Avusturya,
    Polonya, Slovakya, Bulgaristan, Fransa gibi Avrupa ülkeleri başta olmak üzere
    Orta Doğu ve Kuzey Afrika

ülkeleri, teker üretim kapasitemizin büyük bölümünün ihraç edileceği hedef pazarlarımız
    arasındadır."
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 74/81 İlkİlk ... 24647273747576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •