Sayfa 75/80 İlkİlk ... 25657374757677 ... SonSon
Arama sonucu : 640 madde; 593 - 600 arası.

Konu: KRDMB - Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. B Tipi

çok enteresan, kardemirlerde kimse kalmamış.A dan dün kazandık bugünde 3,40 dan B ye atladık. hayırlısı bakalım, 3,65 satıştayım.

2. vay bee kardemiri ne hale getirdi yolunu bulanlar..vay bee tüm ülke kardemişri konuşuyo ..yoluncak kaz olmuş vay beeee ..genel kurul bilem yapamadı vayy beee..o nassıı borç öle 6 katrilyon ..ülke borçlansa batar .nereye harcanmış bu kadar servet..nasıl harrcamış vay beee .o nassı zarar öle yüzlerce trilyon ..vay beee ne yolunu bulunmuş şirket olmuş vay beee ..koskoca Cumhuriyetten emanet şirket yolunu bulunuyo vay beee ...

3. buralar eskiden yemyeşildi

4.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    vay bee kardemiri ne hale getirdi yolunu bulanlar..vay bee tüm ülke kardemişri konuşuyo ..yoluncak kaz olmuş vay beeee ..genel kurul bilem yapamadı vayy beee..o nassıı borç öle 6 katrilyon ..ülke borçlansa batar .nereye harcanmış bu kadar servet..nasıl harrcamış vay beee .o nassı zarar öle yüzlerce trilyon ..vay beee ne yolunu bulunmuş şirket olmuş vay beee ..koskoca Cumhuriyetten emanet şirket yolunu bulunuyo vay beee ...
    sn propolis;
    6 katrilyon borç demişsiniz...
    4 katrilyonu ticari borç kısa vadeli...yani üretilecek malın hammaddesi ve kömür vs...yani 4 katrilyonluk mal ve hizmet alınmış...

2 katrilyon uzun vadeli borç ise şirketin yaptığı yatırımların finansal borçlarıdır....
    sadece tren tekeri fabrikası 750 m ye kurulmuş...

şirketin değerine ,üretim kapasitesi ve çeşitliliğine göre çok büyük bir borç değildir diye düşünüyorum...

haa yönetim sorunları olduğu aşikar
    kasım ayında çözülür inşallah...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

5.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    sn propolis;
    6 katrilyon borç demişsiniz...
    4 katrilyonu ticari borç kısa vadeli...yani üretilecek malın hammaddesi ve kömür vs...yani 4 katrilyonluk mal ve hizmet alınmış...

2 katrilyon uzun vadeli borç ise şirketin yaptığı yatırımların finansal borçlarıdır....
    sadece tren tekeri fabrikası 750 m ye kurulmuş...

şirketin değerine ,üretim kapasitesi ve çeşitliliğine göre çok büyük bir borç değildir diye düşünüyorum...

haa yönetim sorunları olduğu aşikar
    kasım ayında çözülür inşallah...
    Ticari borç olunca ödenmeyecek mi?

Ticari borçlar 2.418.428.977 TL, Stoklar 1.492.252.152 TL. En az 1 Milyar TL'lik malı almışlar, tüketmişler, satmışlar borcu kalmış.

Bilançodan "Kısa vadeli ticari borçların 1.891.525.927 TL'si hammadde alımlarından kaynaklı bankalara olan akreditif borçlarından oluşmaktadır. Akreditif işlemlerinin ortalama vadesi 350 gün olup,.."

***KRDMA* *KRDMB* *KRDMD*** KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***KRDMA******KRDMB******KRDMD*** KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz, TCDD'nin 16/07/2020 tarihinde açmış olduğu uluslararası ray tedariki ihalesini kazanmıştır. Bu kapsamda yapılan tedarik anlaşmasıyla, 30.950 ton ray satışı gerçekleştirilecek olup teslimatı 195 günlük süre içinde yapılacaktır.
    İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/882264

BIST

(19/10/2020 - 08:58:08)

Tarih 17.03.2014 KRDMB en yüksek gördüğü fiyat 4.48 TL.
    Tarih 17.03.2014 KRDMA en yüksek gördüğü fiyat 1.72 TL.
    Şimdi bakıyorsunuz tam tersi bir fiyatlama söz konusu, bunun nedenini açıklayabilecek kimse var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Tarih 17.03.2014 KRDMB en yüksek gördüğü fiyat 4.48 TL.
    Tarih 17.03.2014 KRDMA en yüksek gördüğü fiyat 1.72 TL.
    Şimdi bakıyorsunuz tam tersi bir fiyatlama söz konusu, bunun nedenini açıklayabilecek kimse var mı?
    Türk borsasında olaylara anlam yüklemeye çalışmak beyhude bir gayrettir.

O tarihteki fiyatlama nasıl anlamsız ise bu günkü de öyle anlamsız deyip geçmek gerekir.

Büyüklerimiz (para babaları) ne derse o olur.

Sayfa 75/80 İlkİlk ... 25657374757677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •