Sayfa 31/81 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
Arama sonucu : 641 madde; 241 - 248 arası.

Konu: KRDMB - Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. B Tipi

An itibariyle tum hisselerimi b ye gecmis bulunmaktayim.allah utandirmasin..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

2.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    An itibariyle tum hisselerimi b ye gecmis bulunmaktayim.allah utandirmasin..

hayırlı olsun. B gitmiyor gerçekten çok sıkıcı olmaya başladı.

3. an itibariyle hızlandılar

4. Alımlar çok hızlandı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    hayırlı olsun. B gitmiyor gerçekten çok sıkıcı olmaya başladı.
    Tskler...12 kademe fark cok sacma geldi..daha onceki d satip b ye gecisimi 20 kademe farkla yapmistimki o bile bana cok sacma geliyordu...bakalim gorecegiz..

Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

6.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    215 gerçekten geçemiyor. zaten bu seviyeyi görmüştü yakın zamanda. dönmüştü. yani 50 kademe fark oldu 10-12 kademe
    böyle giderse farkı kapatacaklar demiştim ustalar bize sert yaptılar sustuk.2,15 iken D 1,40 idi inatla bekledik halende bekliyoruz D simdi buna 50 tl fark atarsa hicde sasırmayacam mal gibi beklemiş olacam

Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    böyle giderse farkı kapatacaklar demiştim ustalar bize sert yaptılar sustuk.2,15 iken D 1,40 idi inatla bekledik halende bekliyoruz D simdi buna 50 tl fark atarsa hicde sasırmayacam mal gibi beklemiş olacam
    hadi bakalım..karadereli kardeşin 12 farkla full kardemirb de not et bakalım bundan sonra fark ne olacak ))
    akıl,mantık.analiz ve emek diyorum başka birşey demiyorum..))

Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    tl bazında tarihi zirveye yaklaştık

usd bazında daha çok yolumuz var

imkb 100 bazında usd bazdan farkı yok

ve kardemir b bazında...grafiktende görüldüğü üzere kardemirb ye göre oldukça primli tarihi zirvelerinde ben şahsen bir düzeltme bekliyorum...

buda eregliye göre yorumsuz )

sn pardaillan ın bir çalışması vardı...piyasa degerleri satışlar esasfaliyet ve net karların dönemsel gösterildiği bir tablosu..şuan için hedef fiyat belirlememiz açısından bize yol gösterici olacaktır..takaslarda sorun yok,sektörde sorun yok,kurda sorun yok....bu yuzden hedef fiyatı ederi iyi analiz edip soteye yatmak,zamanı gelince gözünün yaşına bakmadan ayrılmak lazım..almaktan daha zoru satmaktır..yatırım tavsiyesi degil sesli düşüncelerimi paylaşma adına karalamalardır..saygılar..

kardemir d yi b ile kıyasladıgım grafige dikkat derim

Sayfa 31/81 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •